W tym tygodniu celebrytki takie jak drogie Birkins, Blaste Pink i Louis Vuitton

zawsze lubią swoje Birkins, a to z pewnością nie zmieniło się w tym tygodniu, ale mamy coś znacznie bardziej nieoczekiwanego w tym podsumowaniu torebki celebrytów. : torba, która sprzedaje za mniej niż 150 USD. Czytasz to poprawnie. Może to być nawet torba, którą już posiadasz, jeśli szczególnie lubisz dany sklep. Dziel

Z innych wiadomości, jasnoróżowe to trend kolorów, który odmawia śmierci, wiosny po wiosnę, a nowe torby Louis Vuitton otrzymują dużo miłości w tym tygodniu.

Chloë Sevigny
Torba Louis Vuitton Alma BB
Chloë Sevigny został niedawno odkryty i w centrum NYC z torbą Louis Vuitton Alma BB. Ten drobny, zaniżony styl stopniowo nabywa Steam za pomocą pewnego zestawu celebrytów. Zwróćmy szczególną uwagę na enigmatyczny nadruk na małej czarnej sukience Chloë. Jestem pewien, że oto zarówno Tophats, jak i Bones, a także wiele innych obiektów, których nie mogę nawet rozszyfrować.

Elsa Hosk
Chanel Young Boy Bag
Oto szwedzka modelka Elsa Hosk, także wędrująca po ulicach Nowego Jorku czarną pikowaną skórzaną torbą Chanel Young Boy. Odcisk spódnicy Elsy jest znacznie mniej tępy niż ten na sukience Chloë. Po prostu informuje nas, że kwiaty z lat 90. powróciły, więc już wejdź na pokład.

Gabrielle Union
Madewell Asheville Saddle Bag
138 USD za pośrednictwem Madewell
Gabrielle Union nosił tę torbę z Madewell (wszystkich miejsc!) Na lunch w domu wakacyjnym Blanca w Beverly Hills na początku tego tygodnia. Ta torba sprzedaje zaledwie 138 USD, co czyni ją najtańszym wyborem torebki z celebrytów, jaki widzieliśmy od tygodni, być może nawet miesięcy. (Prawdopodobnie przez cały 2016 rok?) Czy kupiłeś torebkę od Madewell? Jaki jest konsensus?

Jessica Biel
Torba z Twist Louis Vuitton
3550 USD za pośrednictwem Louis Vuitton
Oto Jessica Biel, docierając do swojego hotelu w Nowym Jorku z jasnoróżową torbą Louis Vuitton. (Trudno uwierzyć, że Timberlake-Biels nie jest właścicielem domu w Nowym Jorku.) Zwrot jest wystarczająco dobry, ale nigdy nie lubiłem spiczastych, odnowionych logo LV przedstawionych na tej torbie, i mam nadzieję, że znikną z torebki wcześniej niż później, a nie później, a nie później, a nie później .

Julianna Margulies
Torba miasta Balenciaga
1 835 USD za pośrednictwem Balenciaga
Oto „gwiazdy, oni są tacy jak my!” Moment: To Julianna Margulies, czekając na metro jak kompletna norma z małżonkiem i dzieckiem w Nowym Jorku. Nosi czarną skórzaną torbę w Balenciaga City.

Kesha
Torba Chloé Faye
1950 USD za pośrednictwem Barneys
Badacze różu jest całkowicie kolorem Kesha. Tutaj pozostawia luźną z wystawną bordową zamszową i różową skórzaną torbą Chloé Faye, która niesamowicie dobrze łączy się z jej monochromatycznym zespołem.

Kourtney Kardashian
Hermès Birkin
Tymczasem na wschodnim wybrzeżu Kourtney K próbował pozostać incognito przy bramie przybyszów przy JFK z kapeluszem baseballowym, kurtką baseballową i czarną, kazbrowaną skórzaną Hermès Birkin. rodzaj porażki na froncie Incognito.

Nicky Hilton
Hermès Birkin
Nasza usługa fotograficzna informuje nas, że jest to zdjęcie Nicky Hilton „Zakupy sztuki” w Nowym Jorku. Nosi jeden z bardzo poszukiwanych mniejszych czarnych Birkinów ze sprzętem Palladium. Po prostu swobodnie równoważa jak 10 000 $ w Birkin na swoim najlepszym ramieniu, jak tylko Hilton. NBD.

Leave A Comment