W czwartek piątek odważa Chanel, aby je pozwać

za pośrednictwem Racked.com

Pamiętasz w czwartek piątek razem, które są ozdobione zdjęciami znanego Hermesa Birkina? Torba wyprodukowała mnóstwo rozmów, kiedy po raz pierwszy skomponowaliśmy o niej w styczniu i chociaż wielu z was uważało je za niesmaczne, wiele kobiet nie; Myślę, że widzę przynajmniej jeden dziennie na ulicach Nowego Jorku.

Niestety w czwartek piątek Hermes również uznał ten pomysł na niesmaczny i postanowił pozwać spodnie. Świeżo z prywatnej osady z francuskim luksusowym gigantem, Racked Donoss, że w czwartek piątek jest gotowy na kolejną znaną torbę ze swoją torbą z klapą Chanel 2.55. Prawnicy, zacznij swoje silniki.

Jeśli w czwartek piątek zarobił wystarczającą ilość pieniędzy od hermesa, aby zapłacić rozliczenie i nadal pozostać na powierzchni, to być może nie jest to zły wybór ze strony firmy. Być może dla nich pozwanie jest tylko częścią kosztów prowadzenia działalności, jakby Forever 21 i wszyscy projektanci, których odrzuca. Jeśli to prawda, to wszystko mam nadzieję, że sprzedają tak liczne sznurki Chanel, jak to zrobili Birkin, ponieważ będą potrzebować gotówki. Przy 90 USD, 65 USD i 35 USD za bardzo razem, odpowiednio torby z woreczkami, kupiłbyś jedną z tych toreb? Jeśli chcesz, zdobądź je przez thufri.com.

Leave A Comment