Closet Confessionals vol. VII: Adwokat sił zbrojnych, który jeszcze nie pociągnął aktywacji Hermès Push Present

Jedną z moich preferowanych części serii sponsorów garderoby (oprócz podglądania podekscytowania odkryciem dokładnie tego, jak ludzie wydają pieniądze, na pieniądze, Oczywiście – wierzę, że po to wszystko tutaj) widzi dokładnie, jak wielu ludzi, ze wszystkich rodzajów środowisk, a także lokalizacji, a także spacerów życia, sprawdziłem naszą stronę, a także podzielić się naszym podobnym torby i moda. Ostatnio w Internecie nie ma zbyt wiele zabawy, a przynajmniej dla mnie, to jest fajne.

Więc! Mając to na uwadze, mamy w tym tygodniu edycję Confessionals Wardrobe, która koncentruje się na rutynach kupujących worki adwokata sił zbrojnych, który mieszkał na całym świecie. Podobnie zajmuje się wyjątkowo zapakowanym tematem wysokiej klasy „prezentów push”, które są prezentami, które Hubbies dostają żony na wydarzeniu nowego dziecka. Jesteśmy pewni, że będziesz mieć wiele opinii.

Jak zawsze, nie możemy kontynuować tej serii bez twojego (anonimowego, obiecujemy!), Więc jeśli chcesz być myślenie o własnej konfesji garderoby, wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć link poniżej, a także Wypełnij naszą ankietę – tym więcej szczegółów nam podajesz, tym lepiej!

Udostępnij własną spowiedź!

Podstawy

Wiek: 39
Tożsamość płciowa: kobieta
Lokalizacja: Korea Południowa
Zawód: prawnik
Przemysł: Aktywne zadanie wojskowe
Dochód: 275 000 $

Torby

Czy jesteś członkiem tourseforum? tak

Jak dużo torebek posiadasz? 13

Ile warta jest Twoja kolekcja? około 31 000 $

Jaka jest Twoja kosztowna torba? Mój parowiec Louis Vuitton City MM. Niedawno dostałem to dla siebie, kiedy odkryliśmy, że spodziewałem się z naszym drugim dzieckiem. Jest to cudowna neutralna, a także podoba mi się funkcja zamka.

Jakie są najważniejsze marki lub elementy w Twojej kolekcji? Logo marynarki wojennej Gucci trzymaj od późnych lat 70., które odziedziczyłem po mojej matce. To torba, która rozpoczęła moją obsesję na punkcie projektantów torebek, a także wygląda tak aktualnie, nawet 40 lat później. Zanim mnie miała, moja mama była nabywcą cienkiej skóry świetnej dla Bonwitt Teller, nieistniejącego wysokiej klasy domów towarowych w Nowym Jorku. Kiedy byłem mały, siedziałem i spojrzałem na Gucci, a także dwa oryginały Judith Leiber, które miała w swojej szafie.

W jakim wieku dostałeś swoją pierwszą torbę projektantów, a także co to było? Nie jestem pewien, czy Kate Spade kwalifikuje się jako projektantka torebki, jednak w latach 90. dostałem czarną nylonową torbę posłańców z jej linii. Kate Spade jest popularna w tej torbie. Tak bardzo mi się podobało i przyniosłem wszędzie – po kilku latach musiałem uzyskać wymianę. To była pierwsza torba, za którą zapłaciłem własnymi pieniędzmi, co było niezwykle satysfakcjonujące.

Jakaś konkretna torba, która ma specjalną wartość emocjonalną? Kiedy stacjonowaliśmy w Anglii, jedna z moich absolutnie preferowanych lokalizacji na Ziemi, robiłem zakupy w dniu boksu Harroda co roku po Bożym Narodzeniu. To zawsze był szalony dom! Przed otwarciem będziesz czekać w kolejce przez wiele godzin, trzymając ciepło przy kawie. Kiedy otworzyli drzwi, pobiegłem do sekcji projektantów. Ludzie są w dowolnym miejscu, a także są niezwykle stresujące, ale zabawne, a także szalone doświadczenie. Pewnego roku dostałem absolutnie oszałamiające, a także giętkie torebkę Valentino z łukiem z przodu w miękkim różowym różowowcu.

Czy czujesz, że twoje torby modyfikują postrzeganie przez ciebie ludzi lub dokładnie tego, jak jesteś traktowany? Nie jestem pewien, jednak tak wierzę dla niektórych osób. W Korei istnieje duży rynek tego, co można nazwać „podróbkami wysokiej jakości”. Kilka z nich jest tak dobrych, że trudno jest po spojrzeniu, czy są autentyczne, czy nie. Biorąc pod uwagę, że pracuję w dziedzinie zawodów zdominowanych przez mężczyzn w miejscu, rozumiejąc fałszywe torebki, zawsze jestem pytany, gdzie w regionie regionalnym mogą moi koledzy odkryć fałszywe torebki dla swoich małżonków. Staram się być w tym świetny, jednak opisuję, czego nie rozumiem, ponieważ nie przynoszę fałszywego. Mam na to wiele rozpaczy, a także nieco osąd, jednak nie mam nic przeciwko.

Zakupy

Jak często dostajesz nowe torby? 1-3 rocznie. Staram się dostać tylko torby, o których jestem bardzo zachwycony.

Które sklepy najczęściej się regularnie? Rzadko dostaję torebki od projektantów w sklepach. Odkrywam, że kupowanie w wysokiej klasy sklepach niezwykle zastraszające, a także od razu czuję, że nie należę. Zwykle dostaję torby w Internecie lub w głównych sklepach działów. Biorąc pod uwagę, że krok tak często, nie jestem w stanie opracowywać połączeń ze sprzedawców przez długi czas. Biorąc pod uwagę, że noszę mundur do pracy, w moim bezpłatnym czasie, który sugeruję dość swobodnie, a także może to być wyłączenie wysokiej jakości obsługi klienta.

Czy dostajesz kiedyś używane torby? Gdzie się używasz? Tak! Szczególnie ostatnio, aby zapobiec płaceniu VAT w zagranicznych krajach, w których online (ale nie pozostawiamy wkrótce do ubezpieczenia zwrotu podatku VAT na lotnisku). Dostaję nowy lub jak nowyTorby z garderoby Yoogiego, a także moda. Jednak na pewno przeprowadzę badania na temat sprzedawcy przed zakupem, co jest jednym z powodów, dla których lubię TPB i TPF. Niedawno wybraliśmy się na wycieczkę do Osaka w Japonii, gdzie udało mi się zdobyć zabytkową tradycyjną klapę czarną chanel z pod koniec 2000 roku w pikowanej skórze kawiorowej z Komehyo, sklepu, który odsprzedają designerskie torebki, biżuterię, a także akcesoria.

Czy oferujesz stare torby do zapłaty za nowe zakupy? Czasami tak. Jeśli dostanę torbę, a także jej nie wykorzystam, zaoferuję jej kumpelowi lub zaoferuję renomowanemu sklepowi przesyłkowe, aby sfinansować kolejny zakup.

Czy kiedykolwiek odczuwasz presję społeczną, aby kupić znacznie więcej toreb? Czasami tak. Jeśli dostanę torbę, a także jej nie wykorzystam, zaoferuję jej kumpelowi lub zaoferuję renomowanemu sklepowi przesyłkowe, aby sfinansować kolejny zakup.

Czy myślisz o inwestycjach o zakupy w torbie? Tak, absolutnie! Moje dziecko ma 4, jednak torby zostaną jej przekazane. Cenię worki, które moja mama przekazała mi. Mogę tylko mieć nadzieję, że dostanie tyle szczęścia z przyniesie te, które jej dostarczam, jak ja, a gdy tylko na nie patrzy, wierzy o mnie.

Kto wpływa na twoje podejmowanie decyzji? Głównie oznaczanie kamienia milowego lub świętowanie czegoś doniosłego. Albo naprawdę świetna okazja. Nigdy nie mogę ich przekazać! W 2017 r. Bez stadniny Barenciaga Blackout AJ City w Turquoise była znacznie ponad 50% zniżki. Jestem pewien, że było w sprzedaży, ponieważ nie był to hit z wieloma ludźmi, a także jego jasnym kolorem, jednak mnie to nie obchodzi. Tak bardzo pasuje do mojej garderoby, a także najlepszą torbą na nasze ostatnie wakacje na plaży.

Czy połączenia partnerów sprzedaży są odegrani dla twoich zakupów? Nie bardzo.

Dlaczego czerpiesz przyjemność z zakupów, poza uzyskaniem czegoś nowego? Cieszę się, że kupuję sam. Nie stwierdziłbym, że jestem Shopaholic, jednak doceniam świetną ofertę, a także czerpać przyjemność z kosztów, próbując ją odkryć sam. Lubię wychodzić sam, żeby robić zakupy we własnym tempie. Trudno jest dużo robić zakupy w Azji (ponieważ nie mam kształtu normalnej orientalnej kobiety), ponieważ rozmiar jest szalony.

Czy kiedykolwiek czułeś się, jakbyś miał gorszą obsługę w sklepie lub sklepu ze względu na swój wygląd, pochodzenie etniczne lub płeć? Nie mogę być jednak pewien, że od czasu mojego wyglądu otrzymuję gorszą obsługę w sklepach projektantów. Nie jestem cienki, w większości nie noszę designerskich ubrań, a także nie jestem rutyną w żadnym rodzaju sklepu. Ponieważ lubię robić zakupy sam, a także tak naprawdę nie lubię rozmawiać z sprzedawców, to może również przyczynić się do zrozumienia, że ​​otrzymuję gorszą obsługę.

Pieniądze

Kto płaci za twoje torby? Spodziewam się prezentów. Doceniam to, że mogę zapłacić za designerskie torebki.

Czy odkładasz plan budżetowy na zakupy w torbie? Nie, jednak najprawdopodobniej powinienem!

Tematy tabu

Czy kiedykolwiek kupiłeś podróbkę, ponieważ nie można było zapłacić za projektant? Nigdy.

Czy kiedykolwiek ukrywasz zakupy ze znacznych innych? Moja znaczna inna nie ma żadnej koncepcji, ile kosztuje to dowolny rodzaj torebek, jednak podobnie go to nie obchodzi. Zarządzam naszymi finansami, a także z przyjemnością przekazuje mi ten obowiązek. Przyjmuje inne obowiązki w naszym życiu. On nie pyta, również nie oferuję. Gdyby zapytał mnie bezpośrednio, powiedziałbym mu. Jest świadomy kosztów Birkina, ponieważ gwarantował mi jednego, kiedy zgodziłem się mieć drugie dziecko. Po tym, jak obiecał, zapytałem go, czy wie dokładnie, ile to będzie go kosztować. Rozumie, że jest to oferta około 15–20 000 USD. Zobaczymy, czy naprawdę uda mi się wyciągnąć aktywację, a także go zdobyć. Nawet nie jestem pewien, czy mogę tyle wydać na torebkę, chociaż desperacko chcę.

Jaka jest najbardziej szalona rzecz, jaką zrobiłeś, aby zapłacić za torbę? Uważam, że sprzedaż Harroda jest trochę szalona (opisana powyżej), jednak gdybym mógł, co roku co roku co roku. Podobnie losowo dostałem torbę MCM w terminalu lotniczym Doha w 2012 roku podczas niezwykle długiego postoju, gdy byłem rozmieszczony, który zawsze przypomina mi mój czas na Bliskim Wschodzie.

Czy uważasz, że twoje zakupy jest kiedykolwiek problemem? Nie wierzę w to, jednak uzależniony rzadko tak, prawda? (JK!)

Reszta

Jakieś inne kosztowne hobby lub pasje? Lubimy podróżować, a także często robić to w pracy lub wakacjach. W przypadku kamieni milowych życia staramy się zarezerwować stół w restauracji Michelin Star. Do tej pory jedliśmy w trzech restauracjach na trzech różnych kontynentach.

Czy życie na całym świecie wpłynęło na twój gust w torbach lub kupowanie preferencji? Z pewnością wpływają na mnie różne rodzaje mody, które widzę w różnych regionach na całym świecie. To jedna z najlepszych części poruszania się tak często. Na przykład moja torba robocza (która musi być niezwykle zwyczajna, a także czarna, ponieważ zasady w siłach zbrojnych związane z tym, co możemy nosić w mundurze) pochodzi z Smythson, marki, którą znalazłem w Londynie, a także S, a S, a S, a S zarówno w Londynie, jak i S.Do polubienia ich małych skórzanych akcesoriów, a także wysokiej jakości wykonania. Kupiłem kilka toreb MCM podczas pobytu w Korei, biorąc pod uwagę, że wcześniej niemiecka marka miała obecnie koreański biznes, a także wyjątkowo stylowy lokalnie. Lubię wiele moich głównych zakupów, które mogłyby być powiązane z podróżą, miejscem, w którym żyliśmy, lub chwila życia, w którym mogę pielęgnować w przyszłości, a także mamy szczęście, że mogliby to zrobić wiele różne lokalizacje. To również najprawdopodobniej sprawia, że mój styl jest mniej spójny, a także nieokreślony, ale nie mam nic przeciwko!

Leave A Comment