Przez torebki: sprzęgło Chanel z łańcuchem

Jest coś do powiedzenia o bardzo małej i praktycznej torbie. Przynajmniej tak pomyślałem przed zakupem sprzęgła Chanel za pomocą łańcucha. Szczerze mówiąc, nie jestem nawet pewien, czy powinienem to sklasyfikować jako torbę. Może „Mała skóra dobra” (SLG) to dokładniejszy opis? Pozwolę ci zdecydować.

W każdym razie * mogę * śmiało mówić o moim doświadczeniu i powiedzmy, że nie jest to dokładnie to, czego się spodziewałem – zarówno w wspaniały, jak i nieco rozczarowujący sposób. Dlatego.

Estetyka

Na pierwszy rzut oka to szczególne sprzęgło jest wyraźnie przyciągające wzrok. Powód jest oczywisty: zamiast tradycyjnej czarnej skóry kawioru ten jest wykonany z opalizującą czarną skórę kawiorową-co jest fantazyjnym sposobem stwierdzenia, że ​​ma lekki fioletowy odcień i srebrny połysk, szczególnie w bezpośrednim świetle. Dla mnie to automatycznie odróżnia to sprzęgło od innych. Chociaż styl podobny do sprzęgła jest tak tradycyjny, jak to tylko możliwe, błyszcząca skóra dodaje coś dodatkowego.

Czy to na szybką sprawę, czy wieczór, to sprzęgło może utrzymywać własne – i zdecydowanie uważam, że opalizowanie ma z tym coś wspólnego. Oprócz skóry wszystko w tym kawałku jest tym, czego można oczekiwać od Chanel. Zawiera srebrny skórzany łańcuch łącza Crossbody, a także kultowe logo CC z przodu.

Chociaż nie zawsze może to być najbardziej funkcjonalne (dojdę do tego później), zawsze czuję się stylowy, kiedy go noszę. Doceniam również, że chociaż skóra jest zatrzymaniem show, sama torba jest dość subtelna. Jego niewielki rozmiar i kształt nie są zbyt krzykliwe ani na twarzy, co czyni go wspaniałym towarzyszem w ciągu dnia lub wieczornego. Torba z klasą każdej skóry Chanel można łatwo ubrać lub ubrać, co czyni ją jednym z najbardziej wszechstronnych elementów w mojej kolekcji.

Użyteczność + funkcjonalność

Najpierw przejdźmy do faktów: torba zawiera dwa oddzielne zamki, które otwierają się na czarne wnętrze tkaniny z gniazdami kart. Pomiędzy tymi dwoma przedziałami zamków błyskawicznych centrum jest otwarte i przeznaczone do pakowania łańcucha, gdy nie jest używane. Zarówno dwa wnętrza zamków błyskawicznych, jak i środkowa kieszeń są wystarczająco duże, aby pasować do iPhone’a XS. Dla osób z większym iPhonem obawiam się, że kieszenie na zamek błyskawiczne mogą być odrobinę za małe, ale radzę wypróbować je w sklepie przed zakupem (jeśli rozważasz to sprzęgło).

Ponieważ sprzęgło nie jest tak szerokie, ilość „rzeczy”, którą można zmieścić w środku, jest ograniczona – bardzo ograniczona. Wiedziałem, że wchodziłem, ale nie do końca zrozumiałem koncepcję, dopóki nie zacząłem go używać na co dzień. Karty kredytowe, gotówka, a nawet zapasowa szminka nie stanowią problemu. Mój telefon też może pasować! Ale wszystko poza tym, w tym para cienkich okularów przeciwsłonecznych lub moich kluczy samochodowych, musi zostać pozostawione lub trzymane w moich rękach.

Warto zauważyć, że kupiłem to sprzęgło, ponieważ miałem dość noszenia moich większych (i bardziej praktycznych) torb. Przekonałem się, że nie musiałem ciągnąć tyle rzeczy, szczególnie podczas szybkiej podróży do supermarketu lub randki do intymnej restauracji. Wow, czy ja się myliłem. Jest coś do powiedzenia na temat bezpieczeństwa i wygody, jakie zapewnia torba. Bez względu na to, gdzie jestem, wiem, że jestem w pełni przygotowany na każdą sytuację, mając wszystko i wszystko, czego mogę potrzebować, na przykład krem ​​przeciwsłoneczny, zapasowa butelka z wodą, tkanki, a nawet protein. Tego samego nie można powiedzieć za pomocą tego sprzęgła.

Chodzi o to, że nie mogę winić sprzęgła za brak użyteczności lub funkcjonalności. Wszystkie sprzęgła są prawie takie same w tym sensie, że niewiele trzymają. Biorąc to pod uwagę, to sprzęgło jest prawdopodobnie tak funkcjonalne, jak to tylko możliwe, dlatego nagradzam trzy gwiazdki. Aby uzyskać doskonałą ocenę, zrobiłbym to bez środkowej, nieopijanej kieszeni. To rodzaj straty przestrzeni, która prowadzi mnie do przekonania, że ​​portfel Chanel na łańcuchu byłby lepszym wyborem. Z drugiej strony, zawsze wolę zamki błony śluzowej niż zamknięcia zatrzasków (dlatego przede wszystkim domyślałem sprzęgło nad portfelem na łańcuchu). Morał tej historii: żadna torba nie jest idealna, a na pewno każda torba ma swoje zalety i wady. Jako portfel, to sprzęgło otrzymałoby pięć gwiazdek; Ale jako torba umieściłem ją gdzieś między dwiema lub trzech.

Jakość + budowa

Ten jest łatwy. Jakość i budowa tego sprzęgła jest na równi z tym, czego można oczekiwać od Chanel. Wiem, że w ciągu ostatnich kilku lat odbyło się wiele dyskusji na temat jakości Chanel (lub jej braku), zwłaszcza wraz ze wzrostem cen. Osobiście nie doświadczyłem upadku, chociaż uważam, że osoby z TPF, którzy to zgłosili.

Mogę powiedzieć, że rzuciłem tę torbę i użyłem jej w niezliczonych sytuacjach i nadal wygląda to całkiem nowe (o czym świadczą zdjęcia). Jednak w tej cenie chciałbym widzieć silniejsze zamki dla dwóch kieszeni. Wydają się trochę tanio wykonane, dlatego jestem odliczeniemNg gwiazda.

Jakość + budowa

Zapłaciłem ładnie za to sprzęgło. Oddzwonienie po 1900 $, wiem, że jest zawyżona. To dla ciebie Chanel! Ale pamiętajmy: to sprzęgło ma dwie wyraźne funkcje: może działać jako niezależna małe torba lub portfel dla ulubionej, większej torby. Skórzany łańcuch jest zdejmowany, co oznacza, że ​​w zasadzie dostajesz bardzo (bardzo!) Mała torba i portfel – wszystko za jedną cenę.

Pamiętaj, że płacisz również za urok Chanel. Niezależnie od twoich osobistych opinii na temat projektanta – i tego, czy uważasz, że warto „poddać się” – to tylko rzeczywistość zakupu Chanel.

Pozostając moc

Chociaż wiem, że niektórzy się nie zgadzają, nie widzę, żeby Chanel w najbliższym czasie. Ceny nadal rosną i myślę, że jest to świadectwo siły, jaką marka ma nad konsumentami.

Bez względu na sezon, to sprzęgło (i inni podobają się) są zawsze dostępne. I choć większość toreb nie jest inwestycjami, klasyczny wygląd, w połączeniu z szarpaniem opalizowania, prowadzi mnie do przekonania, że ​​pozostanie w stylu przez długi czas. Uważam również, że byłbym w stanie odzyskać solidną kwotę, gdybym zdecydował się go wysłać, biorąc pod uwagę kształt i styl od lat.

Ogólna ocena

Powiedzmy, że jestem zadowolony z tego zakupu – nie nad księżycem, ale też nie zawiedź. Chociaż chciałbym, żeby * nieco * większe było dopasowane do niektórych innych moich niezbędnych rzeczy (klucze, okulary przeciwsłoneczne), sprzęgło to sprzęgło… a sprzęgła są zwykle małe.

Jestem jednak bardzo zadowolony z opalizującej skóry. Jest jednocześnie elegancki i funky, automatycznie podnosząc strój. Zdecydowanie byłbym skłonny kupić drugi opalizujący w przyszłości. Doceniam również to, że mogę łatwo usunąć paski i wrzucić to sprzęgło do jednej z moich pozostałych toreb.

Myślę, że jest coś do powiedzenia na temat posiadania co najmniej jednego sprzęgła z łańcuchem w twoim arsenale – czy to z Chanel, czy innego projektanta. Cenne jest posiadanie portfela, który działa również jako małe wieczorne torba lub towarzysz zleceń. Jest to najważniejszy czas, kiedy nie chcesz w pełni wymieniać torby. Powiedziałbym tylko, że nie myl sprzęgła z rzeczywistą torebką. Jeśli już, sprzęgło jest bliżej portfela i chociaż portfele są konieczne, nigdy nie zastąpią twojej pragnienia nowej torebki.

Kupuj Chanel teraz

Leave A Comment