Najlepsze prezenty z okazji Dnia Matki, pochodzące z nowej mamy

, to będzie moja druga matka jako mama z Millie, a teraz czuję, że lepiej rozumiem, czego chce wiele mamusi na Dzień Matki. Jasne, nowa torebka zostanie absolutnie mile widziana, nigdy nie odrzuciłbym torby, ale w Dzień Matki jest coś więcej niż to, co nawet myślałem. Moja mama zawsze prosiła o dzień, abyśmy mogli spędzić jako rodzinę i wszyscy byśmy byli dla siebie świetni, co brzmi teraz humorystycznie idealnie, ale absolutnie to rozumiem. Nie mamy wielu dzieci, które walczą, więc nie jestem na tym etapie, ale Dzień Matki dotyczy rodziny i czuję się doceniany. I choć wiele mamy nie powie żadnych prezentów, myślę, że nadal wspaniale jest dać mamusię coś namacalnego, aby poczuć się doceniona.

1. Nowa torba!

OK, więc reszta moich opcji jest o wiele bardziej sentymentalna, ale w końcu jest to Purseblog i dlaczego miałbym pominąć torby?! Jeśli mama uwielbia torby tak jak ty (i zakładam, że zastanawiasz się, czy tu jesteś), podanie nowej torby może być taką ucztą. Wiele lat temu dostałem mamę Hermès Evelyn, torbę, którą wciąż nosi i pielęgnuje do dziś. Chodziło o torbę, ale o wiele więcej o oddanie mojej mamie, która dała mi wszystko i wszystko przez całe życie. Jestem tam, gdzie jestem dzisiaj z powodu każdej ofiary od moich rodziców i wiedziałem, że moja mama nigdy nie wyrzuciłaby takiej torby dla siebie. Był to jeden z moich ulubionych prezentów, jakie kiedykolwiek dałem, a jeśli ty i twoje rodzeństwo i tata możesz to zrobić, dajcie mamie torbę. Mamusie mają tendencję do podawania dzieciom, więc jest to coś więcej niż tylko torba, jest to wdzięczność za wszystko, co mama zrobiła przez wszystkie lata bez wahania. Moje ulubione torby na Dzień Matki znajdują się w karuzeli poniżej!

2. Zindywidualizowana biżuteria

Poważnie, biżuteria jest zawsze dobrym prezentem, ale myślę, że świetnym pomysłem na Dzień Matki jest wybranie czegoś, co wskazuje na mamę. Naszyjnik z inicjałem twojego dziecka, taki jak ten od Jennifer Meyer, to piękny kawałek, który jest również naprawdę sentymentalny. Uwielbiam te naszyjniki z Chari, w których możesz mieć również całe imię swojego dziecka. Jennifer Zeuner to także świetna opcja, uwielbiam jej utwory i ma dużo dla mamy.

Jeden z moich ulubionych prezentów biżuterii, jaki kiedykolwiek otrzymałem, był Vlad po tym, jak Millie z Jennifer Fisher. Dostałem ten naszyjnik, który dostosował z różnymi kawałkami. Najlepsze jest to, że mogę nadal dodawać do tego naszyjnika, co czyni go elementem, w którym można zacząć od małego i zawsze wyrafinowanego. Jest tak wiele elementów od Jennifer Fisher, od naszyjników po bransoletki po pierścienie, które można dostosować i jest to prawdopodobnie najlepszy prezent w historii i możesz spędzić dużo czasu, przeglądając jej stronę, aby znaleźć idealny kawałek dla mamusi w swojej życie. Zależcie od mnie, będzie wykraczona za ekstatyczną! Biorąc pod uwagę, że Vlad musi to czytać, absolutnie nie miałbym nic przeciwko nowego uroku mojego naszyjnika Jennifer Fisher.

3. Coś ręcznie wykonanego od dzieci

Mamy zazwyczaj robią projekty artystyczne z dziećmi, nie mówiąc, że ojcowie nie, ale zwykle jest to sprawa mamy (tatusiowie w sztuce, czapka jest dla ciebie!) I na dodatek w naszym związku jestem o wiele więcej. sentymentalny. Szukam zajęć sztuki Pinterest dla mnie i Millie, które nienawidzi, ale i tak je próbuję. Co zabawne, Millie tak naprawdę nie wykazała się sztuką, a jeśli jej ręce w ogóle się na nich ma, wścieka się. Ale mam nadzieję, że do tego przyjdzie. Kiedy była mała, zrobiłem kawałek stóp dla Vlada, a on i ja uwielbiamy to. Przypomina mi jej małe małe stopy i myślę, że jest coś tak rozgrzejącego się serca dla jej dzieci, które robi coś dla niej. Kiedy dzieci są małe, wymaga dużej części taty, ale nawet gdy dzieci są większe, jest to jeden z najlepszych prezentów. Jak powiedziałem, coś namacalnego wiele wskazuje i nie zawsze musi to obejmować dużo pieniędzy. Ręcznie wykonana karta przechodzi długą drogę, jako mama chcę tylko wiedzieć, jak moja córka wie, jak bardzo ją kocham, więc czując, że z czymś, co mogę, jest bezcenne.

4. przerwa!

Mamy się nie przestają. Nigdy nie przestaję z Millie. Poświęcam się, daję swoje ciało, daję jej wszystko i nigdy nie będę na to narzekać (ok, to kłamstwo, często Vladowi jak „Daję wszystko!”). W ogóle nie zabieram tatusiów ani partnerów, po prostu mówię o mnie, mojej mamie i mamusiach, których znam. Posiadanie dziecka zmieniło mnie znacznie bardziej niż cokolwiek innego. Jeśli w ogóle usłyszę jej krok w jej łóżeczku, a monitor podnosi go, wstawiam. Nie wiem dlaczego, po prostu tak. Regularnie myślę o Millie, martw się o nią i chcę być z nią. Ale zawsze mówię Vladowi, że potrzebuję, żeby wszedł i powiedział: „Mam ją przez następne kilka godzin, wróć do łóżka”. Teraz mam niesamowicie szczęście, nasza praca jest elastyczna i mam męża, który robi to dla mnie cały czas. Ale znam wiele osób o znacznie mniej elastycznych godzinach i pomaga w THDzieci EIR, a oni po prostu chcą cieszyć się ulubionym programem lub przeczytać książkę lub wziąć długą gorącą kąpiel i nie zostać przerwanym. W tym celu mówię, że zaplanuj ten czas dla mamy. Zdobądź świecę (nie szaloną koszt) i daj jej dar pokoju i ciszy. Zabierz dzieci z domu (bez wątpienia opiera się na mamusiach z młodszymi dziećmi) i pozwól jej odpocząć, znając dzieci i jesteś dobry. Niektóre z moich ulubionych świec i zapachów to ten od Diptyque, ten od Jo Malone, na którym mam obsesję, a nawet lepiej zdobądź zindywidualizowaną świecę od Le Labo.

5. jej zdjęcie z tobą

Ponieważ smartfony są częścią naszego codziennego życia, mam około miliona zdjęć Millie. Wydaje mi się, że nie chciałbym usunąć rozmytych, ponieważ nie chcę niczego przegapić. Mam też zdjęcia Vlad z Millie, wiele z nich. Ale to, czego nie mam dużo, to zdjęcia ze mną z Millie. To nie jest celowe, po prostu się zdarza. Mamusie są zajęte, nie czujemy, że jesteśmy gotowi na zdjęcie, ale oznacza to, że brakuje nam wielu specjalnych chwil. Cały czas przypominam sobie, że Millie nie będzie obchodziła, jak wyglądam, będzie chciała ze mną zdjęć. Staram się o tym zapamiętać i pamiętać, aby powiedzieć Vladowi, żeby zrobił mi zdjęcia i Millie. Zrób wszystko, aby zrobić zdjęcie z mamą, zdobądź świetną ramę i daj jej. Prawo myśl o tym jako prezencie sprawia, że ​​moje serce śpiewa teraz idealnie. A jeśli pomysł wydrukowania zdjęcia jest bólem, weź Polaroid i rób z tym zdjęcia! To świetna mała kamera i często ją tu używamy!

Szczęśliwego Dnia Matki dla wszystkich niesamowitych mamusi. Wiem, co to za trudna praca, ale na pewno jest satysfakcjonujące !! xo

Leave A Comment