Fendi Neopren Laptop Case

Mamy kategorię akcesoriów, które rzadko są używane w Purseblog. Przepraszamy za zaniedbanie doskonale pasującej kategorii dla naszej strony internetowej. Dzisiaj się to zmieni, ponieważ przyniosę ci akcesorium do przejścia i upewnij się, że w przyszłości nadal przynosisz projektantów.

Cały zespół Purseblog ma laptopy Mac Book Pro, których nie pozwalamy opuścić naszych stron. Są one uderzone, używane i używane o wiele więcej, ale nie mogę powiedzieć, że są źle traktowani. Po prostu są kochani. Mam normalny laptop od Incase (oboje Vlad i ja). Jest to podstawowe i nudne, ale wykonuje zadanie. Chcę czegoś o dużo więcej charakteru i pizazzu, dlatego przypadek laptopa Neoprenu Fendi przykuł moją uwagę.

Oto oferta: jeśli lubisz Fendi i uwielbiasz kolor różowy, spodoba ci się ta sprawa. Zapomnij też dodać, musisz mieć laptop 13 ″. Vlad ma 17 cali, mam 15 cali, Shannon ma 15 cali, a Amanda ma… ..? Może jej ma 13 ″ i będzie działać z tą sprawą. W przeciwnym razie ten przypadek dotyczy mniejszych laptopów. Potrzebuję sporego laptopa do tyle samo użycia, które z nim otrzymuję, a ekran 13 ″ po prostu nie wykonał zadania.

Po rozmiarze występuje klęska i wytłoczona klęska logo Fendi. Jak wspomniałem powyżej, jeśli kochasz logo Fendi i kochasz gorący róż, ten przypadek jest idealny. Jeśli tego nie zrobisz, nie ma wiele do powiedzenia na temat tej sprawy. Naprawdę, co jeszcze możesz powiedzieć o sprawie laptopa? Nie jestem pewien, w jaki sposób będzie to ochrona twojego laptopa, jeśli chcesz go upuścić w tej sprawie projektanta. W tej cenie zdecydowanie miałbym nadzieję, że było tak ochronne, jeśli nie więcej, niż normalne przypadki, które wiele z nas kupuje. Uzyskaj netto Portera za 430 USD.

Czy mógłbyś dostać tę sprawę?

Leave A Comment