Rhobh: „Reszta świata może się rozebrać”.

W tym trzecim odcinku tego sezonu Real Housewives of Beverly Hills, sprawy kopały pełny sprzęt. Bravo drażnił nas, obiecując, że wszyscy będą mówić o tym, czy mąż Kyle’a ją zdradza (co jest nadal nieokreślone, przynajmniej jeśli chodzi o fabułę serialu), ale dla mnie nowicjusz Carlton okazał się najbardziej interesującym z uwagi- próżni. Ma spowiedź w swoim domu, ale nie pytaj jej o katolicyzm, kiedy cię zaprasza. Jest wiedźmą, ale nie pytaj jej o bycie czarownicą. Carlton uważa, że ​​wszyscy jesteście bardzo niegrzeczni, nawet jeśli jeszcze cię nie spotkała. Z wyjątkiem Brandi. Carlton kocha Brandi, prawdopodobnie dlatego, że Brandi jest ładna i to jest najważniejsza rzecz w osobie. Nie dbam nawet o Kyle’a i jej szczupłego męża, gdy alternatywą jest słuchanie Carltona rozmawiającego o bzdurach.

1. Nigdy nie wyleciałem się w bieliźnie z moimi lady. I zdecydowanie nie zdejmuję bielizny i kąpię się przed nimi. Najwyraźniej nie jestem wycięty na gwiazdę telewizji reality.

2. Joyce może koronować ludzi „królową wszechświata”. Ponieważ zdecydowała, że ​​może! Poziom samozaparcia wymagany do obudzenia pewnego ranka i zdecydowania, że ​​masz kwalifikacje do wyznaczenia kogoś królowej wszechświata, musi być zdumiewający. A co z wszystkimi obcymi kobietami, które nie były brane pod uwagę w tym tytule? Żyją we wszechświecie. Niektóre z nich mogą być gorące. To wszystko brzmi naprawdę subiektywnie, a może nawet dyskryminująco. przeciwko kosmiciom.

3. Brak Uggos dla Carltona. Jej niania jest gorąca, ponieważ chce tylko, aby jej syn był wokół gorących kobiet. Nie ma absolutnie żadnej szans na to, że postawa rodzicielska zamieniła małego chłopca w absolutny koszmar nienawidzący kobiety, kiedy dorośnie. Zupełnie nie. Zginąć myśl. Ponadto Carlton również nie lubi być w pobliżu przeciętnych piskląt, ponieważ nigdy nie zapominaj, panie: wygląd, co sprawia, że ​​jesteś dobrą lub złą osobą.

4. Blondynka Yolandy wygląda dobrze w tym sezonie. Jej włosy były czasem trochę dotykowe, ale wyobrażam sobie, że zobaczenie siebie pod każdym kątem przed kamerą będzie to naprawdę szybko naprawić, gdy masz zasoby takie jak Yolanda.

5. Chłopak Brandi nie wydawał się wszystkim, co było zaskoczone, by rzucić się przed kamerą. Nie jestem do końca przekonany, że był jej chłopakiem na początek. „Ambitny agent nieruchomości z korzyściami” brzmi bardziej prawdopodobne.

6. Lisa została wyrzucona z Dancing with the Stars. Mówiąc o ludziach, którzy nie wydawali się tak oszołomieni.

7. Wśród rzeczy, które uważa Carlton, jest niewłaściwe: pytając, czy jest katolikiem. Jasne, udekoruj całą katedrę domu w ikonografii religijnej (wraz z faktycznym spowiedzią) i ułóż się na krzyżach, ale jak śmiesz pyta, czy twoja estetyka została zainspirowana wychowaniem katolickim? Jak obraźliwe, że każdy, kto mógłbyś przemyśleć lub dwa o papieżu toczącym się w twojej głowie.

8. Również obraźliwe dla Carlton: Pytanie, czy jest wiedźmą. To znaczy, ona jest czarownicą. Ale nie pytaj jej o to.

9. Niezwyczajnie: nazywając Carltona c-u-next-t-destyday. Dobrze.

10. Joyce Doth zbytnio protestuje. Jej mężczyzna jest najlepszym kochankiem w historii! Jej mężczyzna jest taki duży! Jej mężczyzna jest idealny! Im bardziej się chwali, tym bardziej przekonuję się, że ma kogoś, kto przykuł w lochu seksu w piwnicy czy coś w tym rodzaju.

11. To wina kobiet, że nie odpowiadamy za rzecz. Carlton rozwiązał feminizm, wszyscy! To nie jest systematyczna dyskryminacja, seksizm strukturalny ani zinternalizowany mizoginia czy nic takiego! To tylko my, jesteśmy gorsi, głupi i kotka.

12. Czy oszukiwanie Mauricio? Może? Prawdopodobnie? Czy większość mężów członków obsady nie jest oszustwa, jeśli historia prawdziwych gospodyń domowych nas nauczyła? Niezależnie od rzeczywistych odpowiedzi, poruszanie go przed całą grupą na to, co miało być raczej nieszkodliwym lunchem, wydawało się trochę okrutne, nawet dla kogoś takiego jak ja, który nie może znieść Kyle’a przez większość czasu. Oczywiście jest to rodzaj rzeczy, o której w końcu krzyknie na przyjęciu, ale etykieta reality TV wymaga przynajmniej szeptania z tym z udawanym uznaniem za kilka odcinków.

Liczba torebki odcinka: dwa Hermes Birkins, One Chanel 2.55 Reissue Bag, dwie torby Stella McCartney Falabella, jedno sprzęgło kopertowe Sophie Hulme i jedna TOTE BOXER Krakoff.

Leave A Comment