Niedawno interesowałem się torbami Longchamp

, kiedy wierzysz w Longchamp, prawdopodobnie wierzysz w ich znaną torbę do przenoszenia leżaków, rozumiem, że tak. Zazwyczaj wykonane z nylonu, a także skórzanych pasków wykończeniowych, Legia Carry jest jedną z najszybciej identyfikowalnych toreb na rynku, a także prawdopodobnie jednym z najbardziej znanych. Widzę tę torbę znacznie częściej niż jakakolwiek inna torba na wolności, rywalizowana tylko przez Louis Vuitton Neverfull. Od popularności Longchamp LE PLAIE TOTE, jestem winny powiązania marki wyłącznie zachowując ten konkretny styl, pozwalając ich innym stylom jesienią na przynadzie.

Niedawno wpadłem jak w Cavalcade Bage Longchamp, skórzanym crossbody ze uderzającym sprzętem. Znalazłem go w Internecie, a także nie zgadnąłbym, że była to torba Longchamp, jednak była mile zaskoczona, gdy odkryła, że ​​był to styl francuskiej marki, a także kosztuje 520 USD. Zdecydowałem się na głębokie nurkowanie na stronie Longchamp, a także byłem zaskoczony dokładnie tym, jak uderzające jest i piękne ich style! Nie zrozumcie mnie źle, zawsze podobała mi się TOTE LE PLIAGE, jednak nie przyszło mi do głowy, aby wcześniej sprawdzić ich skórzane torby. Tak się cieszę, że natknąłem się na torebkę Cavalcade, ponieważ wykuł mi nowy punkt widzenia na marce, a także dostępne tradycyjne style.

Po obejrzeniu marki nieco bardziej odkryłem, że Longchamp zaczął, kiedy został założony w 1948 roku przez Jeana Cassegraina. Pierwotnie Longchamp został zrozumiany do sprzedaży wysokiej klasy rur palących, które zostały opracowane z cienką skórę. Zgadza się, Longchamp pierwotnie zaczął jako luksusowa linia produktów do palenia. Nie rozumiałem tego kawałka historii Longchampa, a także odkryłem, że jest to interesująca (i zaskakująca!) Informacje. Po skutecznym umocnieniu się jako branża dla rur pokrytego skóry, Longchamp poszerzył swoje produkty, dostarczając małe produkty skórzane, a także ostatecznie rozszerzył się na odzież, torby, a także buty, a także rozwinęły się w biznes. Dziś.

Oczywiście LET LONGAMP jest niezbędny w każdej garderobie, jednak z pewnością powinieneś sprawdzić ich skórzane torby, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Zaokrągliłem kilka moich ulubionych, jednak upewnij się, że je sprawdzam, jeśli jesteś na rynku nowej torby. Rzuty rzemiosła jest tam, a koszt jest odpowiedni.

Longchamp Little Cavalcade Leather Crossbody Bag (520 USD)

Longchamp Roseau Niezbędne średnie skóra nabranie torby do przenoszenia (695 USD)

Skórzany plecak Longchamp Veau (630 USD)

Longchamp La Voyageuse Bag (1095 USD)

Longchamp średnie skórzane torba na ramię/crossbody (795 USD)

Longchamp Le Foulonne Little Crossbody Bag (395 USD)

Leave A Comment