Walentynkowe wybory Shannona

Walentynki zawsze były jednym z tych dni, które kochałem. Chociaż nie zawsze miałem znaczną inną w Walentynki, dobrze jest usiąść i pamiętać, jak bardzo mam w życiu. Mam doskonałą rodzinę, niesamowitych dobrych przyjaciół, a także ciągle otoczone miłością. Niezależnie od tego, czy masz walentynkę w tym roku, czy nie, staraj się i pamiętaj dokładnie o tym, jak bardzo jesteś lubił, a także tego, jak wielu ludzi kochasz!

Biorąc to wszystko pod uwagę, wciąż mam listę rzeczy, które z przyjemnością będę miał przyjemność w Walentynki. Nic równie dobrze, ale mimo to cudowne.

1. Dwie duże czerwone róże łodygi: Rozumiem czerwone róże w Walentynki Hałas, ale to mi wcale nie przeszkadza. Lubię róże. Podoba mi się to, jak wyglądają, dokładnie to, jak zapachują, a także dokładnie, jak otwierają się codziennie. Uważam, że kwiaty mogą oklaskiwać dowolną przestrzeń, a także chciałbym znaleźć dom w Walentynki w pięknych czerwonych róż. Kup z 1800flowers.com za 139 USD.

2. Domowy obiad: niekoniecznie odrzuciłbym wieczór w Walentynki, jednak absolutnie lubię kosztować Walentynki w domu. To świetne, że twój facet gotuje ci obiad, a nawet razem ugotować obiad. Gdybym mógł wybrać posiłek, w tej Walentynki całkowicie będę gotowy na marsala lub lasagne. Oczywiście dobra sałatka poboczna, a także czerwone wino byłyby najlepszą metodą uzupełnienia posiłku.

3. Marc Jacobs Kate Lock Hobo: Od dawna wierzę o tę torbę. Nie, to nie wrzaska Walentynki, jednak podoba mi się to, że jest to rodzaj torby, którą mogę przynieść przez cały rok. Megs, pokrył tę torbę trochę z powrotem (kliknij tutaj, aby zobaczyć jej recenzję), a także ślinę nad nią od tego momentu. Jasne, trochę drogie na prezent na Walentynki, jednak nigdy nie wiadomo, prawda! Kup z Bergdorf Goodman za 950 USD.

4. J. Naszyjnik Team Deco: Ponieważ torba Marc Jacobs może być równie dobrze, odkryłem również doskonały wisiorek z J. Team, który byłby wspaniały. Podoba mi się ten wisior, ponieważ jest zabawny, a także drażniący, ale stylowy i wyrafinowany. Byłby to doskonały wybór do przebierania się lub ubierania stroju. Kup z J. Team za 128 USD.

Leave A Comment