10 drogi wiosennych torb 2016, które możesz teraz kupić online najlepiej

Bez względu na to, jak długo omawiam branżę akcesoriów, nigdy nie zawodzi mnie, co można kupić za pomocą kilku kliknięć myszy po kilku zbyt licznych okularach o winie. Każdego sezonu badamy najdroższe nowe torby dla kobiet oferowane w zakupie, aby szukać trendów na najwyższym poziomie rynku, i właśnie to zrobiliśmy dzisiaj.

W tym roku znaleźliśmy znacznie więcej zastosowań wielu egzotycznych skóry w pojedynczych projektach niż kiedykolwiek wcześniej, co ma sens-kiedy każda marka tworzy swoją popularną torbę w wersji o ultra luksusowym krokodyle, jaki jest następny sposób, w jaki projektant stara się wyróżnić swój kreacje? Wydaje się, że istnieje również sufit cenowy dla tego, co sprzedawcy stron trzecich są przygotowani do noszenia; Ponieważ śledziliśmy, ci sprzedawcy zazwyczaj unikały przekroczenia ponad 40 000 USD, a niektóre z podstawowych ceny od lat posiadały stabilne ceny. (Na przykład Givenchy Antigona kosztuje 35 900 USD w krokodyle, ponieważ co najmniej 2014 r.)

Było też kilku godnych uwagi pretendentów, których musieliśmy pominąć; Louis Vuitton pozwoli ci zobaczyć pełne szczegóły dotyczące wielu egzotyków online, ale musisz zadzwonić lub udać się do butiku, aby je kupić, więc wypadły one poza naszymi granicami. Unikaliśmy również rynku odsprzedaży, w którym ceny poszukiwanych torb (i szczególnie Birkins) mogą szybować-co mówi nam mniej o obecnych trendach na rynku i wiele więcej o tym, jak szaleni ludzie wybierają Hermès.

Mając to na uwadze, spójrz na dziesięć, które znaleźliśmy poniżej.

Najdroższa torba na futra
Delvaux astrakhan furrlant gm torba
21 400 $ za pośrednictwem Barneys
Ta torba była nie tylko najdroższą, jaką znaleźliśmy do natychmiastowego zakupu, ale zdobyła tytuł prawie dziesięciu Grand.

Najdroższa nieefektywna skórzana torba
Delvaux Fantastyczna torba Selier GM
10 050 USD za pośrednictwem Barneys
Bardzo niewiele marek toreb wzrasta do pięciocyfrowej ceny zwykłej skóry innej niż Hermès, i zwykle te torby Hermès są takie, które należy kupić w sklepie zamiast wśród ograniczonych zapasów na stronie internetowej marki. Duży rozmiar jego utworu w Delvaux, wraz z jego skomplikowanym splotem, wystarczyły, aby znaleźć go wśród tej niesamowicie rzadkiej firmy.

Najdroższe sprzęgło
Dolce & Gabbana Heart Silver Splate Clutch
14 500 $ za pośrednictwem netto-a-porta
Nie sądzę, żeby ta torba była nowa na wiosnę, ale tak serdecznie bije jej konkurencję, że nie mogliśmy jej pominąć. W końcu czym jest egzotyczna skóra, gdy w grę wchodzą metale szlachetne?

Najdroższa torba do włosów z łydkami
Fendi cielęcy włosy worka peekaboo
7250 USD za pośrednictwem Net-A-Porter
Peekaboos Fendi są praktycznie zawsze wiele drogich torebek marki, a ta wielkość i skomplikowana konstrukcja patchworkowa sprawiają, że jest wyróżniającą się w kategorii materiałowej, która może się znacznie różnić.

Najdroższa torba Python
Givenchy Antigona w Python, jaszczurce, krokodyla i struś
9 100 USD za pośrednictwem Neimana Marcusa
Torby Python różnią się znacznie ceną; To luksusowe wykończenie umieszcza ten na górze listy.

Najdroższa ogólna torba
Hermès Pliplat Crocodile Clutch
49 400 $ za pośrednictwem Hermès
Prawdopodobnie będzie to szok dla nikogo, czy najdroższa torba, którą znaleźliśmy na sprzedaż (z szerokim marginesem), pochodzi z Hermès. Marka podjęła bardzo niepewne kroki w zapewnianiu wybranych egzotyków online, a ten dwukolorowy uchwyt jest z łatwością najdroższy.

Najdroższa torba aligatora
Saint Laurent Sac de Jour Small Aligator Tote
33 500 $ przez Saks
W tej torbie jest nie tylko godne uwagi, ponieważ używa aligatora zamiast znacznie bardziej rozpowszechnionego krokodyla, ale po raz pierwszy widziałem jedną z najlepszych egzotyków Saint Laurent dostępnych do zakupu online w USA.

Najdroższa struś torba
The Row Classic 5 Estrich and Norek Tote
13 000 $ za pośrednictwem Neimana Marcusa
W tej chwili strusia nie jest używana tak szeroko, ale mieszanka egzotycznego i futra sprawia, że ​​jest to najdroższa z garstki, którą zauważyliśmy.

Najdroższe, nie-hermetyczne
Krokodyl polowa
39 000 $ za pośrednictwem Farfetch.com
Ponieważ Hermès ma tendencję do wyrzucania krzywej, gdy dotyczy ceny, było rozsądne, aby zobaczyć, co czai się pod nim. W tym sezonie są to dwie torby krokodylowe z rzędu, w tym opcja podejścia do torby. Jak swobodny.

Najdroższe, nie-hermetyczne
Top Row Top z 10 torbą krokodyli
39 000 $ za pośrednictwem Farfetch.com
Aby uzyskać znacznie bardziej formalny wygląd, jest też najwyższy uchwyt. Lub samochód średniej wielkości.

Leave A Comment