7 torebek poniżej 39 USD od Danielle Nicole

W sezonie sprzedaży aktywnie sprawdzam moich preferowanych e-tailers, aby szukać najlepszych ofert, jakie mogę znaleźć. Nie dostałem torby w tym sezonie sprzedaży (dostałem parę butów, w których jestem, jak i wkrótce się z nimi dzielę), jednak kiedy przeglądałem wybór w Neiman Marcus, wpadłem na plik Marka z torbami w zakresie od 17 do 39 USD.

Musiałem rzucić jeszcze jedno spojrzenie, a potem nie byłem pewien, czy był błąd, jak dodatkowa liczba brakuje w metce kosztów, jednak wydaje się, że biorąc pod uwagę, że ostatnio omawialiśmy torby Danielle Nicole, torby, a także koszty znacząco się zmieniły. Po raz pierwszy przedstawiłem torebki Danielle Nicole w 2009 roku, a także biorąc pod uwagę, że wtedy Danielle Nicole odwróciła się w kierunku linii wegańskiej kontra skóra. W 2009 roku torba, którą zbadałem 495 USD, jednak dziś wybór toreb Danielle Nicole są teraz mniej niż 39 USD idealne dla Neimana Marcusa.

Torba wykonana jest ze sztucznej skóry (poliuretanu), jednak kiedy spojrzałem na zdjęcia, nie wyglądała na to, że torby wyróżniały się jako sztuczna skóra. Kilka stylów jest wyjątkowo uroczych, a także koszt mojej preferowanej torby, Alexa Crossbody Satchel, jest teraz oznaczony do 35 USD.

Niezwykłe jest odkrywanie toreb w tej cenie, a nawet o wiele bardziej niezwykłe, aby odkryć te koszty w torbach w Neiman Marcus. Jasne, nie uzyskasz dokładnie dokładnie takiej samej wysokiej jakości, jak i materiałów, które robisz na premierę, a także współczesne torby projektantów, jednak style są urocze, a koszty są szalone. Zobacz moje typy poniżej, a także kupuj wybór toreb Danielle Nicole w Neiman Marcus.

Danielle Nicole Tarah Snake-Embossed Crossbody Bag
35 USD za pomocą Neimana Marcusa

Danielle Nicole Libby drukowana torba crossbody
26 USD za pomocą Neimana Marcusa

Torba Flape Danielle Nicole Eva
30 USD za pomocą Neimana Marcusa

Danielle Nicole Arabella Tiny Crossbody Bag
17 USD za pomocą Neimana Marcusa

Danielle Nicole Alexa Tiny Crossbody Bag
35 USD za pomocą Neimana Marcusa

Torba Crossbody Danielle Nicole Arielle
30 USD za pomocą Neimana Marcusa

Danielle Nicole Alexa Tiny Crossbody Borka Bag Salmon
35 USD za pomocą Neimana Marcusa

Leave A Comment