Salvatore Ferragamo mianuje Maksymilian Davis jako nowego dyrektora innowacyjnego

był prawie pełny rok, ponieważ Ferragamo ujawnił, że innowacyjny dyrektor Paul Andrew był wychodzący z jego funkcji w MARKIEM MARKI HERITAGE WIĘCEJ WIELE LAT. Oświadczenie pojawiło się wśród shakeup biznesowego, który obejmował całą regulację zarządu firmy. Zgodność z odejściem Andrewa Ostatnia maja, Ferragamo nie udało się nazwać następcę, z funkcją stylu odwróciła się do istniejących zespołów wewnętrznych.

Przyszłość marki Ferragmo pozostała tajemnicą, aż do tej pory.

Co dalej dla Ferragamo?

Działalność doniesień o modzie, że Salvatore Ferragamo o nazwie 26-letni Maximilian Davis jako nowy dyrektor innowacyjny. Brytyjsko-Trinidadian Designer jest twórcą własnej etykiety, maximilian, który wprowadził na wiosnę 2021. Chociaż marka jest tylko w niemowlęcym, była już używana przez kilka najjaśniejszych gwiazd, takich jak Kim Kardashian, Rihanna, jak tak jak Dua Lipa, aby wymienić kilka.

Ta wizyta jest pierwszą z wielu ogromnych modyfikacji produkowanych przez Nowy CEO marki, Marco Gobbetti, dawniej Burberry, który dołączył do Ferragamo w styczniu. Ruch ten jest nie tylko ciekawy, ponieważ Davis prawdopodobnie przyniesie młodzieńczy, świeży punkt widzenia do domu dziedzictwa, jednak jest również bardzo potrzebnym krokiem w kierunku różnorodności. Nie od tego, że Olivier Rousteing, innowacyjny dyrektor Balmaina, ma młody czarny projektant został zatrudniony do prowadzenia domu w stylu europejskim (RASteing miał 25 lat, Davis wynosi 26).

“Clearness wizji Maksymilijskiej Davisa wraz z poziomem egzekucji, a także jego potężny estetyczny uczynić go jednym z najbardziej błyskotliwych talentów jego pokolenia. Z jego obiektywem współczesności skomponuje nowy, interesujący rozdział dla tego domu opracowany w dziedzictwie kreatywności, rzemiosła, wyrafinowania, a także wybitnych wartości ludzkich “- Marco Gobbetti

Praca Davisa jest rozumiana za bycie eleganckim, a także zmysłowym, ale praktycznym, a także współczesnym, pod wpływem jego korzeni trinidadów. Jego style szybko dokonały swojej metody do głównego nurtu wysokiej klasy celów mody, takich jak Ssense, Matchesfashion, a także Net-A-Porter. Dzięki nowościom jego nowego ustawienia uderzając w wczoraj, rynek z pochwałami, a także przyjemność z tego, co ma nadejść. może być w kartach Daniel Lee / Bottega w kartach dla domu Ferragamo? Zobaczymy. Davis rozpoczyna jutro swój publikację, 16 marca.

Leave A Comment