NAB 20% zniżki w Neiman Marcus Good Friends & House Golth Sale

W miarę jak Purseblog jest witryną zorientowaną na torebkę, nie oznacza, że ​​dostajemy tylko torby. Jestem zapalonym nabywcą wszystkich rzeczy; Torby są moją pierwszą miłością, jednak z programu sprawdzam wszystko, od innych akcesoriów, ubrania, po dekorację domu, a także odzież programu Kid! Neiman Marcus to jedna z niezwykle pierwszych witryn internetowych, które widzę codziennie, a także jego sprzedaż to kilka moich ulubionych, pozostawiając mi znacznie więcej zakupów niż zamierzałem, na ofertach, które trudno jest pominąć.

W samą porę na zakupy świąteczne w ostatniej chwili Neiman Marcus korzysta z legendarnej sprzedaży dobrych przyjaciół i gospodarstwa domowego! Od dziś, 13 grudnia z 17 grudnia, Neiman Marcus wykorzystuje 20% zniżki na rutynowe elementy. Obowiązują wyłączenia (jedno ogromne jest to, że wszystkie torebki są wykluczone z tego wydarzenia), jednak tak jak powiedziałem powyżej, tak jak lubię torby, to nie wszystko, co kupuję. Przeszukałem Neimana Marcusa, aby wybrać kilka moich preferowanych produktów, aby pokazać ci, które są zawarte w tej sprzedaży, w tym kilka preferowanych rzeczy Millie!

Kupuj Neiman Marcus Good Friends & House Golth Sale Now, skorzystaj z Friendme Code przy kasie!

Melissa & Doug 30-Key Tiny Grand Piano 155 USD
Począwszy od najlepszej rzeczy – tego fortepianu! Millie ma powinowactwo do fortepianu, ponieważ siedziała na kolanach mojej mamy, biorąc pod uwagę, że była niemowlęciem, gdy moja mama grała na fortepianie. Dostałem ten różowy fortepian dla Millie jako prezent urodzinowy, a także jej nowa preferowana rzecz – nie może tego wystarczyć. Wygląda niesamowicie, wydaje się doskonale (choć głośno, jak Bangs Millie), a także koszt jest naprawdę, naprawdę przystępny dla tego, co dostajesz. Szczerze mówiąc, jeśli twój młodzieniec lub młodzieniec, który dostajesz na ten sezon świąteczny, może polubić fortepian, zdobądź to – powiesz mi. Dokładne fortepian, które mam dla Millie, ma również czarną wersję, a także nieco inne fortepiany, w tym fortepian zebry, wybór pingwina, a także wersja motyli. Uruchom do tego, jeśli chcesz – nie pozostaje w magazynie, a także nie mogę powiedzieć, co jest doskonałym prezentem, a także dokładnie, jak świetnie wygląda w pokoju zabaw Millie!

Jellycat Bunny 25 $
Miałem dobrych przyjaciół, którzy zachwycali się wypchane przez grzbiec zwierzęta (mają też kilka innych produktów), a także mogę zaświadczyć, jak są relaksujące! Millie ma o wiele więcej zwierząt wypchanych Jellycat, niż chciałbym przyznać, a jej królik może być moim ulubionym… mamy go w 3 kolorach.

Bluza wełniana wełniana w club Monaco wełniana wełna | 398 USD
Floryda nie ma dużo chłodnych dni (jesteśmy teraz w naszym pierwszym „zimnym” froncie idealnym), jednak Vlad, a także podróżuję wystarczająco, a także relaksującą bluzę z dzianiny sznurkowej jest najprawdopodobniej jedną z moich preferowanych zimowych czasów przedmiotów. Najpierw wybrałem tę bluzę Roberta Rodrigueza, jednak poszła do sprzedaży (produkty sprzedaży nie są uwzględnione w wydarzeniu Good Friends & Household, jednak jest to nadal świetna okazja). Ta bluza jest podobna do Roberta Rodrigueza!

Jonathan Adler Canister 98 USD
Mając nadzieję, że mój kanister z kalorii wróci do magazynu, jednak istnieją inne wybory, które są równie bezczelne. Często dostarczam Jonathan Adler Canister – są tak eleganckie, jak są przezabawne!

Lalka Yottoy Eloise 50 USD
Dostałem tę lalkę w hotelu Plaza, zanim nawet spodziewałem się z Millie, podczas gdy wciąż mieszkamy w Nowym Jorku. Byłem bardzo zachwycony, widząc to na Neimanie Marcus, ponieważ jest to jedna z preferowanych zabawek Millie. Zawsze dotyka oczu Eloise, a także opowiadam jej historie o mamie, a także tatę mieszkającą w Nowym Jorku, a także o życiu Eloise na placu!

Moleskine Rolling Stones Denim Notebook 25 USD
To sprawia, że ​​świetny nakłada się w magazyn, a także jest funkcjonalną rzeczą, którą można mieć – co, szczerze mówiąc, wszyscy wymagają użytecznych artykułów wakacyjnych. Muszę skomponować notatki, a także fizycznie mieć kartkę papieru z moją listą rzeczy do zrobienia, a także notebooki Molseskine są moimi ulubionymi, więc dodałem to do mojej kolekcji.

Leave A Comment