Po prostu nie mogę się dostać: Gwyneth Paltrow, a także jej totesa bagażu Céline

AH, lotniska! Doskonałe korektory ludzkości. Dokładnie, w jaki sposób bylibyśmy w stanie zachować tak żmudne zapisy nabycia gwiazdorskich worków/nastrojów/planów podróży? Jestem naprawdę zszokowany, gdy odkryłem, że Gwyneth Paltrow ma obecnie dwa bułki Céline w rotacji. Jest to głęboko szokujące, głównie odkąd uwierzyłbyś, że ktoś jest tak bogaty, jak i znany, jak drogi Gwynnie miałby mnóstwo różnych toreb na ramieniu nad programem roku lub dwóch. Jednak dość mocno faworyzuje swoje dwie cele. Przestrzegać.

Jeśli chcesz przenieść bagaż lub dwa własne, Céline nadal nie oferuje swoich toreb online, jednak możesz kupować wiele uporządkowanych wyborów za pośrednictwem Vestiaire Collective.

Oto nr 1: kobaltowa niebieska skórzana wersja, którą czasami klinuje między sobą, a także paparazzi.

Ten strzał został wykonany w tym tygodniu w JFK. Właśnie tutaj przyniesie płócienną bawełnianą torbonową torbotę Céline Phantom, którą marka zaczęła tworzyć metodę w 2012 roku.

Gwyneth, a także jej płótno Céline również razem udali się do egzotycznego luźnego. Dokładnie jak przez lata pozostało tak chrupiące, że zastanawia się?

I właśnie tutaj wróciliśmy do JFK, Gwyneth używa wszystkich białych, ale oczywiście przynieś jej niebieski fantomowy bagaż bagażowy.

Różne lotnisko, inny dzień, dokładnie ta sama torba, dokładnie ten sam ochroniarz.

Gwyneth nie ma dla ciebie czasu, prostych śmiertelników. Możesz jednak pocałować jej pierścionek, jeśli chcesz.

Wreszcie, oto migawka Gwyneth, a także jedna z jej Célines w warunkach niezwiązanych z powietrzem. (Opuszczała salon fryzjerski.)

Oraz ostatni strzał pożegnalny Gwynetha, który zmusza swoją metodę z powrotem w Lax lub JFK.

Leave A Comment