Zmień kolekcję torb w gratkę, przesyłając aukcje dziedzictwa

Jeśli znalazłeś tutaj swoją drogę, prawdopodobnie wydałeś sporo pieniędzy na torebki projektantów w twoim życiu, a ja zgaduję, że zgaduję że nie wszystkie te torby są w Twojej obecnej rotacji. To problem, jaki miałem wcześniej – coś dostaję, noszę go, a potem przechodzi na emeryturę z tyłu mojej szafy, gdy coś innego zajmuje jej miejsce. Twoja torba nie musi jednak mieć tak wiele w życiu – prawie zawsze jest ktoś, kto chciałby dodać ją do swojej kolekcji, ale znalezienie tej osoby może być trudne. Jak zlokalizujesz swoich klientów? Łatwo: wysyłasz swoją torbę z aukcjami dziedzictwa.

Heritage ma nie tylko dużą publiczność kupujących, którzy uwielbiają luksusowe torebki i akcesoria (biżuterię, wino i… masz pomysł), ale firma sprawia, że ​​proces sprzedaży Twojej torby jest podstawowy i bezbolesny. Aby rzucić piłkę, wszystko, co musisz zrobić, to wysłać wiadomość e -mail na zdjęcie torby i jej podstawowych informacji (na przykład marka, nazwa projektu, rok zakupiony i warunek) na luksury@ha.com, aby uzyskać szacunki cenowe Zarówno dostarczanie typu aukcji, jak i całkowita oferta sprzedaży. Jeśli podoba Ci się to, co widzisz, albo odrzucasz torbę (jeśli jesteś blisko biura aukcji dziedzictwa), albo wysyłasz ją do centrali dziedzictwa, w którym to momencie te szacunki są sfinalizowane.

Otóż ​​to. To wszystko, co musisz zrobić. W przypadku list aukcyjnych podpisów Twoja torba zostanie sfotografowana i zawarta w katalogu drukowanym, który jest wysyłany na całym świecie do najlepszych klientów Heritage, a także wyświetlany w osobistych podglądach w całym kraju. W przypadku cotygodniowych aukcji licytacja zaczyna się od 1 USD, co sprawia, że ​​zacięta konkurencja licytacyjna. Tak czy inaczej, twoja torba zostaje umieszczona przed listą klientów Heritage najbardziej żarliwych kolekcjonerów i miłośników torb.

Kiedy Twoja torba się sprzedaje, otrzymujesz czek w ciągu około 45 dni, a jeśli chcesz wypełnić nową lukę w swojej kolekcji czymś innym, aukcje dziedzictwa mogą ci to zrobić. Kiedy użyjesz tych pieniędzy na zakup za dziedzictwem, dom aukcyjny obniży opłatę sprzedawcy o połowę, dzięki czemu zakup jest jeszcze lepszą ofertą. Ponadto Heritage utrzymuje relacje z znaczną liczbą klientów, którzy dostają i sprzedają najbardziej ekskluzywne i poszukiwane torby na świecie, więc jeśli próbujesz znaleźć coś konkretnego, firma może go bezpośrednio zabrać.

Posiadanie zbyt dużej ilości torebek to świetny problem, o ile wiesz, jak to naprawić. Na szczęście dla nas wszystkich, aukcje dziedzictwa. Sprawdź niektóre z ich najnowszych sprzedaży poniżej, a jeśli nieoczekiwanie odczuwasz chęć posprzątania swojej szafy, uzyskaj znacznie więcej informacji na temat wysyłki za pomocą Heritage na HA.com.

Hermes Kelly Selier 32 cm w Rouge H Crocodile
Sprzedane za 62 500 USD za pomocą aukcji dziedzictwa

Judith Leiber Cupcake Minaudiere
Sprzedane za 4 687,50 USD za pomocą aukcji dziedzictwa

Chanel Classic Flap Bag in Aligator
Sprzedane za 20 000 $ za pomocą aukcji dziedzictwa

Hermes Mat Pink Aligator 35cm Birkin Bag
Sprzedane za 104 500 USD za pomocą aukcji dziedzictwa

Celine Trapeze Bag w węża i skóry
Sprzedane za 3750 USD za pomocą aukcji dziedzictwa

Leave A Comment