Celebrytów uderzyło w Sundance i Sag Awards z torbami z Valentino, życie

może być gorączkowe, a czasem potrzebujesz po prostu wysokiego, krzepkiego mężczyzny, aby trzymać swoje designerskie torby, gdy chodzisz spacer przed dziesiątkami paparazzi. Wszyscy tam byliśmy! (JK, ale Lil ’Kim był tam!) W człowieku, który jest (prawdopodobnie zapłacony i) skłonny do utrzymania kosztowności na żądanie. Nie zawsze chcesz romansu, ale od czasu do czasu będziesz chciał, aby ktoś coś dla ciebie trzymał. I to jest niezręczne zapytać nieznajomego. Co jeśli po prostu przykręcą za pomocą nowego iPhone’a? Możesz mieć wiele designerskich toreb, ale czy obecnie zatrudniasz osobistą obsługę toreb? Pomyśl o tym, to wszystko, co mówię. Pomyśl o wszystkich pracach, które moglibyśmy stworzyć z dnia na dzień.

Lil ’Kim
W końcu Lil ’Kim ma swoją osobistą obsługę torby! Tutaj nosi jej logo Fendi Runaway Tote poza Craiga.

Kupuj torby Fendi tutaj

Emmanuelle Chriqui
Emmanuelle Chriqui sflashowała tę torbę z kamerą Black Valentino Rockstud, gdy udała się na imprezę nagród SAG w LA.

Kup Teraz

Gwen Stefani
Oto Gwen Stefani w LA, migając sprzęgło Chanel Shearling, które jest jej ulubionym.

Kupuj torby Chanel tutaj

Lupita Nyong’o
Lupita Nyong’o została zauważona podczas Festiwalu Filmowego Sundance w 2019 roku, niosąc coś, co naszym zdaniem jest nowym stylem Toda. Jej puffer jest zdecydowanie Versace.

Kup Teraz

Rihanna
Rihanna połączyła tę teny białą wytłoczoną skórzaną fendi Peekaboo z dużym brzoskwiniowym blezerem i satynowymi spodniami na ostatni wieczór w Nowym Jorku.

Kupuj torby Fendi tutaj

Christie Brinkley
Christie Brinkley przyniosła tę patentową torbę Mark Cross Grace Box do budowy serii. Od tygodni próbowałem dowiedzieć się, co Christie promuje, ale bezskutecznie. Wygląda na to, że chce po prostu porozmawiać o starzeniu się? i jej córka, która jest również modelką.

Kup Teraz

Maisie Williams
Oto Maisie Williams Game of Thrones, niosąca zabawną torbę trenera X Disney Bucket, gdy odjeżdża Lax.

Kupuj torby trenera tutaj

Carrie Ann Inaba
Wreszcie, tutaj tańca z gwiazdami „Carrie Ann Inaba, niosąca torbę z kamerą Gucci Marmont poza serią kompilacji w Nowym Jorku. Carrie niedawno stała się stałym gospodarzem w rozmowie.

Kup Teraz

Leave A Comment