Czy torba Chanel Gabrielle może przetrwać próbę czasu?

Zazwyczaj nazwanie torebki jest trochę rozciągnięte, ale kiedy Chanel zadebiutował torbą dla chłopców w 2012 roku, właśnie tak się stało. Torba chłopców została wprowadzona podczas okresu rozdrożu Chanel. Marka miała na celu dotarcie do młodszej bazy konsumenckiej z wydaniem torby dla chłopców, a jednocześnie tysiąclecia zaczęły przyciągać do klasycznej marki. To tak zwane „Perfect Storm” sprawiło, że torba chłopca uderzyła natychmiast. Od czasu premiery torba chłopców została ponownie zinterpretowana milion różnych sposobów. Dzięki ekspansywnej ofercie rozmiarów i kolorów na nowe warianty sezonowe, jest to torba dla chłopców, która pasuje do każdego stroju.

Przed premierą Boy Bag, skład Chanel składał się głównie z klasycznych stylów, które pasują do garderoby i stylu życia, w większości starszej klienteli. To była ta dziura w ofertach marki, która umożliwiła torbie chłopięcemu zgromadzenie klasycznego statusu niewiarygodnie szybko. I dopiero dopiero wydanie torby Chanel Gabrielle, że kolejna premiera torby została popchnięta przez korporacyjną strukturę Chanel.

Torba Chanel Gabrielle została po raz pierwszy wprowadzona na wiosnę 2017 r. I podobnie jak torba dla chłopców, była ukierunkowana na młodszą bazę klientów Chanel. Chociaż fanfara wokół premiery linii Gabrielle była niemożliwa do zignorowania, Gabrielle nie była natychmiastowym biegiem z fanami Chanel i otrzymała od was również mieszane recenzje. Ja sam byłem na tym na ogrodzeniu i zastanawiałem się, czy to długo pozostanie. Dwa lata później i wydaje się, że Chanel Gabrielle nie wybiera się w najbliższym czasie. Torba ostatecznie podniosła ciężką parę wśród celebrytów i wpływowych, a także codziennych miłośników torebek, takich jak ty i ja. Od czasu do czasu pożądałem wersji plecaka.

Chociaż nie jest to już nowicjusz na scenie torebki, dwa lata nie trwają tak długo w latach torebki i interesujące będzie zobaczenie, co ma być z Chanel Gabrielle w ciągu najbliższych kilku lat. Wraz z odrodzeniem Hobo widziałem tę torbę wiszącą przez co najmniej kilka sezonów, ale nie jestem pewien, czy Gabrielle naprawdę osiągnie kultowy status klasyczny, który ma torba dla chłopca. Sprawdź niektóre z moich ulubionych poniżej.

Mały plecak Chanel Gabrielle (4100 USD)

Chanel Gabrielle opalizujący mały hobo (4100 USD)

Chanel Gabrielle Large Hobo (4800 USD)

Chanel Gabrielle Small Hobo (3800 USD)

Leave A Comment