Mulberry Autumn 2010 Preferred Look

Mulberry umieścił swój program jesienny 2010 zarówno w Nowym Jorku, jak i Londynie. Połączenie kolorów nie było miękkimi neutralami, takimi jak wiele innych programów, które widzieliśmy, raczej mocne stonowane kolory klejnotów, co było mile widzianą modyfikacją wielu innych programów, które widzieliśmy. Pokaz Mulberry był żywy i młodzieńczy, jednocześnie zachowując stylową przewagę.

Sprawdzałem wszystkie zdjęcia, a także natknąłem się na mój preferowany wygląd serialu. Ten wygląd przemawia mi w każdej możliwej metodzie.

Zacznijmy od kolorystyki. Purple to jeden z moich preferowanych kolorów. Purple to wyjątkowo piękny kolor u wielu ludzi, a zawsze wydaje się świetnie wyglądać na moim odcieniu skóry, a także kolorystyce. Szalik ma paski różnych odcieni fioletowych, praktycznie bluesa, z dużymi pompami na końcu. Programu jest torba, której nie możemy przegapić. Ziarnista śliwkowa torba jambskina to Mulberry Little Greta.

Na koniec uratowałem to, co najlepsze. Czy ktoś jeszcze jest niezwykle podekscytowany, widząc uroczego francuskiego buldoga, który jest na wybiegu, z fioletową tonalną bluzą? Czy mogę po prostu stwierdzić, że ukończył ten wygląd, a także sprawił, że jesień zakochałem. Programu podoba mi się wygląd bez buldoga, jednak jest on czymś więcej niż wisienką na torcie.

Sprawdź znacznie więcej Mulberry patrzy na Style.com.

Leave A Comment