Rebecca Minkoff Simple Rider Dedycate Hobo

Nie jest szokiem, że jestem fanem Rebecca Minkoff. W rzeczywistości, patrząc wstecz na wcześniejsze artykuły RM, które napisałem, prawie wszystkie z nich są pozytywne. Niedawno miałem obsesję na punkcie prostego sprzęgła daty jeźdźca. Mam na myśli, że miałem na punkcie obsesję tak bardzo, że jestem zszokowany, że jeszcze tego nie dostałem. Może to jest coś, co muszę umieścić na mojej „listy rzeczy do zrobienia”. Dla tych z was, którzy lubili to Hold, są na rynku czegoś nieco większego, Rebecca Minkoff ma coś dla ciebie.

Rebecca Minkoff Simple Rider Dedycate Hobo posiada wiele cech swojego mniejszego odpowiednika, dlatego mi się podoba. Niedawno rozmawiałem o mojej niechęci do krótkich pasków na duże torby, a także byłem trochę niespokojny, kiedy spojrzałem na tę torbę, a także zobaczyłem tylko 7 ″. Jednak z jakiegoś powodu to działa. Zakładam więc, że jestem trochę hipokrytą, prawda? No cóż.

To hobo oferuje oszałamiającą czarną (również oferowaną w białej) kamiczkowanej skórze, która zawsze jest fantastyczna na dużą torbę. Podczas gdy paski klamry na torbach mogą pocierać mnie w niewłaściwy sposób, bardzo mi się podoba w tej torbie. Pragnę, że kieszeń na kadłuby z prędkością była nieco duża, ale nadal mi się podoba. Oprócz kieszeni zamka z frędzlami to wzór, który rośnie w ciągu ostatnich kilku tygodni. Rebecca Minkoff pokazała nam o wiele więcej czasu dokładnie, jak dokładnie rozumie, jak wykonać fantastyczną torbę rockową, nie jest również przesadna. Zdobądź Shopbop za 635 USD.

Leave A Comment