Przechodzę po piętach w torbach Daino Prada

dziesięć lat temu, premiera jednego z moich ulubionych filmów, propozycji. Jeśli go nie widziałeś, jest to wyjątkowy rom-com, którego nie mogę ci polecić więcej. To najlepszy wybór, jeśli masz ochotę na łatwy, dobry film. Tak bardzo mi się podobało, że widziałem to dwa razy w kinach, w co trudno uwierzyć, że dziesięć lat temu. W filmie ma gwiazdorską obsadę, z niczym innym jak Sandra Bullock, Ryan Reynolds, Betty White, Craig Nelson, Denis O’Hare, Mary Steenburgen, Malin Akerman i mój osobisty faworyt (i niewątpliwie największa gwiazda filmu filmu ), Torba Sandry Prada. Sandra gra spiętnią Margaret, która pomimo jej sztywnych tendencji ma niesamowite upodobania w torebkach. Margaret nosi absolutnie boską torbę Prada Cervo Antik nabywcą i pomarańczową torbę z birkinem w całym filmie, a mówiąc, że zazdrość w torbie byłaby kolosalnym niedopowiedzeniem. Postać Margaret mogła mieć poważne wady, ale jej torebka i smak mody nie były ich częścią.

Oczywiście podziwiałem torbę z Birkin, ale szczerze mówiąc, że Prada Cervo Antik Tote uchwyciła mi serce. Jestem fanem Birkin, ale wyluzowany klimat Tote Cervo Antik naprawdę rozmawiał ze mną i moim osobistym stylem, o wiele bardziej niż ustrukturyzowany wygląd Birkina. Skóra Cervo Antik jest wykonana z deerskin, skóry, która nie jest używana w torbach tak często, jak skóra lub inne egzotyczne materiały skóry, takie jak Croc, struś lub węża. Deerskin jest o wiele bardziej delikatniejszy niż inne o wiele częściej używanych skóry, jednak leczenie skóry przeciwkawowej Prada jest wystarczająco długo, aby torba można regularnie nosić. Być może będziesz musiał trochę kochać swoją torbę trochę więcej niż torby na płótnie lub powlekane, ale taka jest cena, którą często płacisz za piękno.

Wykonując trochę niewinnego przeglądania online, natknąłem się na torbę Prada, która wyglądała tak podobnie do torby, którą Sandra B nosił w propozycji. Znasz to uczucie, kiedy masz natychmiastowe palące pragnienie torby? Tak, to byłem ja w tym momencie. Muszę wpatrywać się w torbę przez 15 minut z rzędu i zejść z głębokiej króliczej dziury w Google wyszukujących zdjęcia torby, którą Sandra nosił 10 lat temu. Podobieństwa są niesamowite, chociaż mam kilka pytań o to, jak blisko jest to do torby z filmu. Torba nazywa się Tote Prada Daino, która dosłownie tłumaczy się na „Tote na jelenie odlewu Prada”, jednak materiał torby jest dostarczany online jako cielęta. Nazwa torby sprawiłaby, że uwierzę, że to Deerskin, ale nie mogę argumentować, że dostarczany materiał to cielę. Tak czy inaczej, nadal uwielbiam projekt tej torebki. Możesz teraz kupić kilka stylów toreb Daino od Prada Ideal, więc jeśli jesteś fanem estetyki tej torby, gorąco polecam to! Uwielbiam Tote, Kupper i Hobo, ale jeśli lubisz mniejsze torby, dostępnych jest również kilka mniejszych opcji. Tak bardzo uwielbiałem torbę z propozycji, więc oczywiście wybrałbym kolorowy kolor do bliźniaka z Margaret. Deerskin lub cielęcy, projekt jest dla mnie wystarczająco blisko!

Nie tylko uwielbiam torby Daino ze względu na propozycję, ale klasyczny wygląd tych toreb wykracza poza czas. Często pociąga mnie torba, ponieważ jest modna z fajnym sprzętem lub nadrukami, ale skóra jest gwiazdą tej torby Prada. Często nie jestem pociągnięty do toreb tylko ze względu na jakość skóry (zwykle potrzebuję kolejnego szczegółu, aby mnie wciągnąć i uszczelnić umowę), ale skóra Daino jest tak soczysta i bogata. Chcę tylko przesuwać ręce przez gładką skórę przez cały dzień (czy to dziwne?).

Czy jakakolwiek inna uwielbiała propozycję tak samo jak ja? Czy pamiętasz też torbę Sandry?!

Prada Daino Zip Tote (1920 USD)

Prada Daino nabywca (1790 USD)

Prada Daino Hobo (1870 USD)

Prada Daino Hobo (1350 USD)

Leave A Comment