Torba Fendi 2jours jest teraz dostępna w miniaturowych wersjach miniaturowych

już popularnych pełnowymiarowych torebek były silnym wzorem przez znacznie więcej niż kilka sezonów z rzędu w tym momencie, więc przybycie z Fendi 2Jours Elite Little Consumer Carry był prawdopodobnie przesadną myślą, gdy tylko torba zadebiutowała nad pasem startowym ponad rok temu. Gładki budynek oryginalnego projektu, a także estetyka nowoczesnego luksusowego, były natychmiastowym hitem, a także nadal oferowały jak hotcakes, a także teraz jest nowa wersja dla naszej przyjemności zakupowej.

Osobiście ta wersja bardzo mnie ekscytuje. Lubię 2 jours, jednak jego duży rozmiar, a także krótkie podejście do okoliczności paska sprawiają, że jest to mniej niż odpowiednie dla dokładnie tego, jak lubię przynosić moje torby-przynajmniej długie podejście do paska, najlepiej krzyżowe. Na dziesięciu calach szerokości i głębokości pięciu cali, ta torba jest wciąż ogromna wystarczająca, aby pomieścić wszystko, co wymagam na jeden dzień w biurze. (Na szczęście minęły moje dni laptopa.) Rutynowe 2 jours ma 14 cali szerokości, aby zapewnić koncepcję skali.

Ten rozmiar powinien dobrze nadać się intensywnemu upiększaniu, a także strukturze, którą Fendi rozumie, że przyczynia się do swoich toreb, jednak również wygląda doskonale w rutynowej skórze. Kup z Nordstrom za 1750 USD.

Leave A Comment