Historia stojąca za tą znaną na Instagramie „It”

Przewijaj swój kanał na Instagramie, prawdopodobnie przyniesie ci twarz z nowym szczeniakiem znajomego, społecznie zasłonięte przez twojego współpracownika ślub kwarantanny, Kilka memów związanych z wyborami, mnóstwo konta projektów domowych i-czy to jako reklama, czy zdjęcie opublikowane przez kogoś, kogo śledzisz-szczególne torebkę, zauważalnie odrzucając ramiona celebrytów i wpływowych.

Pozornie jeszcze nie tak historycznie rozpoznawalny jak Chanel lub Louis Vuitton torebka, to torba Maestra, która jest produkowana przez Senreve, markę bezpośredniego konsumenta, która dosłownie zakłóciła branżę torebek-a przynajmniej , wyraźnie rzucić światło na głęboko zakorzenioną siłę nabywczą pokolenia tysiąclecia w połączeniu z siłą dostosowanych do online wysiłków reklamowych.

Mini Alunna w Merlot i Milli w lesie

Założona w listopadzie 2016 r. Przez guru mody z wykształceniem Stanforda Coral Chung i Wendy Wen, Senreve luźno przekłada się na „zmysł i snów” po francusku. Ta dychotomia – jeden aspekt koncentrujący się na technikach idealnej torby, a drugi na niewytłumaczalnym uroku każdego utworu mody – rejestruje się w sercu marki, obecnie kierowanej przez Chunga, dyrektora generalnego firmy.

„Proces dla nas jest bardzo duża nauka sztuki”, mówi Chung. „Mimo że są rozsądne i marzycielskie, są polarnymi przeciwieństwami, czujemy, że kobiety są dziś kobiety, które robią to wszystko – są matkami, kierownictwem, przedsiębiorcami, kreatywami – odmawiają ich zdefiniowania przez jedną rzecz”.

Aby uwzględnić tę polaryzację, Senreve wymyślił całą listę produktów, które można nosić na różne sposoby i na różne okazje. Wszystkie wyprodukowane we Włoszech – choć, biorąc pod uwagę obecne zamknięcie pandemiczne i włoskie, firma eksploruje inne możliwości produkcji – torby są bezpośrednim wynikiem badania minutiae. Są to wypowiedzi mody oparte na danych, które sprawdzają wiele pól.

Powołując się na wysokiej jakości materiały (wodoodporne, oryginalne skórzane zewnętrzne zewnętrzne i oporne na plamę mikro-sutee wnętrze) i łączność emocjonalną jako główne zasady firmy, Chung wydaje się być niezwykle jasny, gdy dotyczy rozwoju każdego produktu. „To połączenie luksusu, piękna, kunsztu, projektu i wszystkich szczegółów”, mówi dyrektor generalny, gdy zapytał o cechy idealnej torby. „Jest bardzo artystyczny i jest bardzo emocjonalny w łączeniu się z kobietą, łącząc wszystkie cechy, których naprawdę chce i potrzebuje. Obejmuje to możliwość dopasowania laptopa, możliwość noszenia torby na wiele sposobów i możliwość bycia bez użycia rąk. ”

Kocomerz w Agate, Alunna w piasku i pantoflu w żonkilu

Slipper w żonkilu

Chociaż torba Maestra-która zaczyna się od 895 USD i ma 39 różnych wariantów kolorów-niewątpliwie staje się najbardziej rozpoznawalnym stylem Senreve, Chung wspomina o torbie z paska Aria jako kolejnego bestsellera. Oprócz dwóch ostatnich firma ostrożnie i starannie wydała również mnóstwo innych projektów. Podczas gdy pudełka Maestra jest przeznaczona do codziennego noszenia, torba z paskiem CODA uderza „chłodniej”, o wiele bardziej odpowiedni do weekendu. Z drugiej strony torba lekarska zapewnia szczuplejszy i znacznie bardziej wyrafinowany wygląd, jaką Selma Blair i Emma Roberts.

Mówiąc o celebrytach: oprócz pozycjonowania bezpośredniego do konsumenta i metody opartej na danych do każdego dostarczonego produktu, co odróżnia Senreve od innych marek, a tym, co prawdopodobnie przyczyniło się do jego sukcesu, jest jego fenomenalny zasięg wpływowy, który prawdopodobnie zadziałał Lepsze niż reklama konwencjonalna. W rzeczywistości, według samej Chung: „Tak naprawdę nie mamy budżetu na [tradycyjną reklamę]. Wydaje mi się, że nasza społeczność jest w większości online i rzadko prowadzimy marketing offline. ”

Chodzi nie tylko o finanse: usta i wyraźne skutki kontaktów w zakresie influencer, które czynią konwencjonalne możliwości reklamy praktycznie nieistotne. „Jedną z rzeczy, które znaleźliśmy, jest to, że osoby wpływowe są naprawdę pomocne” – mówi Chung. „Mają bardzo szczególne zwolenniki i są w stanie kontekstualizować torbę i uczynić ją bardziej realną dla kogoś, kto szuka inspiracji”. Biorąc pod uwagę jego model bezpośrednio do konsumenta, kampanie Influencer zajmują miejsce próbnych prób. „Nie mamy śladu sklepu, aby ludzie nie mogli kontekstualizować produktów dla siebie”, omawia CEO. „Bardzo różni się od redakcji mody lub celebryty, ponieważ daje kobietom znacznie bardziej dostosowany i rozsądny rodzaj treści”. Krótko mówiąc: wyobrażasz sobie, że nosisz torbę, ponieważ możesz sobie wyobrazić, że żyjesz tym samym życiem, co wpływ, którego obserwujesz.

Milli w lesie

Ale to poleganie na osobowościach mediów społecznościowych doprowadziło również do reakcji potencjalnych nabywców, którzy myślą, że podanie rzekomo całkowicie wolne torebki nieco ForcEs one przede wszystkim opublikować o produktach. Uważają, że obraz niekoniecznie wskazuje na ich poparcie dla torby, ale raczej wyraźnym pokazem tit-for-tat.

W obliczu krytyki, Chung nie jest w stanie polegać na osobowościach internetowych Senreve, pośrednio zauważając, że firma po prostu gra na podstawie nowych wytycznych zakupu nowego świata, który Senreve pomógł ukształtować. „Chcemy upewnić się, że nie robimy nic zbyt agresywnego, co jest szkodliwe dla marki, ale z drugiej strony jest to równowaga” – mówi. „Zawsze badamy, testujemy i próbujemy nowych kanałów, które mogą być dla nas skuteczne”.

Testy te są wysoce zależne od modelu firmy. W szczególności, bezpośrednio-konsumenci nie polega tylko na tym, że ludzie bezpośrednio kupują torby od Senreve bez korzystania z zewnętrznych dostawców, ale o Senreve jest w stanie zapytać potencjalnych nabywców o ich szczególne preferencje, w sposób budowy produktów w celu zaspokojenia rzeczywistych wymagań.

T-shirt Luna Silk in Ash Rose, Lumi Silk Short w Rose Ash Rose i śliski w żonkilu

Mini Alunna w Merlot

Ta elastyczność i zdolność szybkiego reagowania na potrzebę pojawiła się szczególnie w erze pandemicznej, ponieważ torby szybko stały się pierwszymi przedmiotami modowymi, które stają się przestarzałe, gdy ludzie utknęli w domu. W przypadku firmy torebki mogło to sugerować natychmiastową śmierć, ale Senreve faktycznie doszło do okazji, obracając się w skład produktu i zwolnienie torby Alunna, mniejszego, łatwiejszego do przecięcia, idealnego do „załatwiania spraw, chodzenie na spacer lub nawet spacer Jadąc na rowerze, ponieważ możesz go nosić jako plecak – mówi Chung.

Alunna w piasku

Alunna w piasku

Alunna urodziła się w reakcji na ewoluujące trendy 2020, wyjaśnia Chung. „Ludzie nie podróżują na duże odległości i nie potrzebują bardzo dużych toreb” – mówi. Kolejna rzecz, której potrzebują znacznie więcej? Odzież odpowiednia do domu, fakt, który skłoniła Senreve do przyspieszenia produkcji nowej linii domowej już worku, która obejmuje kapcie (215 USD) kaszmirowy Coatigan (795 USD) i 65, 100%świec.

Podobnie jak nos i praktycznie satysfakcjonujące, jak produkty Senreve, pozostaje jedno pytanie: biorąc pod uwagę jego stosunkowo wysokie ceny, co sprawia, że ​​produkty Chung są znacznie bardziej warte niż, powiedzmy, klasyczna torebka Louis Vuitton lub Dior? „Mają korzyści z dziedzictwa i dziedzictwa, których nie mamy” – mówi. „Myślę jednak, że wadą takich firm i marek jest to, że ponieważ są one zakorzenione w dziedzictwie, być może, do pewnego stopnia, mają niechęć do zmian i innowacji”.

Powołując się na brak możliwości handlu elektronicznego w wielu z tych marek o wysokim kalibrze, Chung zakłada, że ​​ich „niechęć do tej modalności” jest wadą, biorąc pod uwagę, że „konsument już się tam dostał”. Znacznie bardziej bezpośrednio: „Koncentrują się na fantazji i snu, na którym się skupiamy, ale jesteśmy zakorzenione w sensie empatii, rzeczywistości i rozważaniu doświadczenia prawdziwej kobiety”. Najwyraźniej Senreve jest na czymś.

Leave A Comment