5 rzeczy, które lubimy w Portero.com

Sieć jest ogromna, a także wraz z jego ogromem, przychodzi tak wiele witryn, które chciałyby zaoferować nam designerskie torby, że trudno jest wybrać, które witryny lubimy, jak i liczyć na większość. Kiedy w Internecie kupowanie jest Twoją pracą, ostatecznie byłeś bardzo świadomy najlepszych. Byłem wieloletnim entuzjastą Portero.com, a także po okazji porozmawiania z CEO, podoba mi się biznes. Jest tak wiele powodów, dla których lubię Portero, jednak właśnie oto pięć ogromnych powodów, dla których po prostu nie mogę się wystarczające (i nie będziesz w stanie też!).

1) Portero zapewnia autentyczność swoich przedmiotów

Portero został uznany przez New York Times, a także Wall Street Journal za niesamowitą obsługę klienta, a także zapewnienie autentyczności każdego zakupu. Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do obserwowania najlepszych w produktach używanych wysokiej klasy produktów, ponieważ często jest to najlepsza metoda uzyskania doskonałej wartości dla twoich pieniędzy pojęcia zmartwienia podczas zakupu.

2) Portero wyraźnie określa stan przedmiotów, więc nie wymaga zastanowienia się

Innym powodem, dla którego kupowanie produktów używanych z innych witryn może sprawić, że czujesz się ostrożnie, jest to, że nie zawsze jesteś pewien, co dostaniesz. Portero zabiera ten problem, wyraźnie określając stan każdego elementu, a także oferując zdjęcia, które zdjęcia każdego rodzaju i wszystkie. Każdy produkt jest oznaczony jako nieskazitelny, doskonały, wyjątkowo dobry, dobry lub uczciwy. Ta metoda otrzymasz dokładnie to, co widzisz na ich stronie internetowej, nie wymaga zgadywania ani krzyżowania palca. Jeszcze jeden plus, nie chcesz wychodzić z domu, aby przeszukać sklepy konsygnacyjne, po prostu założyć najostrzejsze ubrania, a także odkryć produkt swoich marzeń.

3) Portero przynosi jeden z wielu niesamowitych wyborów na świecie bardzo nietypowych torebek

Powód 3 może być moim preferowanym elementem Portero: Wybór strony jest nie tylko ogromny, ale także obejmuje jedną z najbardziej wszechstronnych grup niesamowicie nietypowych toreb, jakie kiedykolwiek widziałem, a także aktualizują cały czas. Od zamszowych Hermesa Birkinsa, po złotą chanel plecaków, po wyjątkowo poszukiwaną torbę Hermesa Gulivera Kelly Idole, zasięg jest tak świetny, że ledwo rozumiem od czego zacząć. Zakres obejmuje odkrycia vintage, a także obecne wydania ograniczone, takie jak Kusama dla Louisa Vuittona, a także bagażowe zleceniowe.

4) Portero nie jest nowy na rynku – strona istnieje w pobliżu, ponieważ 2004

Mnóstwo biznesu pojawiają się każdego dnia, a także przestać działać przez kilka miesięcy, nie mówiąc już o wielu latach. Portero istnieje, ponieważ 2004, co oznacza, że ​​ma od dawna wiarygodność, a jego personel dobrze rozumie ten rynek. Portero wnosi dużą wartość kupującym, który jest procesem udoskonalonym w ciągu ostatnich ośmiu lat.

5) Szukasz czegoś szczególnego lub rzadkiego? Portero odkryje to dla Ciebie.

Usługa wyszukiwania Portera jest fantastyczną funkcją, ponieważ śledzenie precyzyjnej torby, której szukasz, może poczuć, że odkrycie igły w stogu siana. Jeśli masz torbę, do której absolutnie przypinasz, Portero pomoże ci ją odkryć. Ich zaradne uwierzytelnianie będzie trudne, aby odkryć torbę dla Ciebie, co oznacza, że ​​możesz przestać przeszukiwać sklepy konsygnacyjne, a także miejsca aukcyjne, podczas gdy profesjonaliści przejmują kontrolę.

P.S. Najlepszy teraz Portero ma promocję PIN-to-Win w wysokości 1000 USD!

Leave A Comment