Marc autor: Marc Jacobs Patent Wheely

To niezwykłe, że biorę wakacje. Niestety, nie byłem podwyższony podróżnika, a chociaż mi się to podoba, to niezwykłe, że naprawdę robię to bez konkretnego powodu – ktoś do zobaczenia, coś do udziału, bajeczności ogólnej. Jak się okazuje, mam kogoś do zobaczenia w listopadzie, a także odkrywam, że jest świeżo z walizek.

Czuję, że taki słabość – walizki to coś, co mają typowych ludzi, prawda? W moim czasie zdmuchnąłem niezliczonymi niezliczonymi dolarami torebek, choć niestety moją jedyną torbą podróżną jest Vera Bradley Duffel tak używana, że ​​wygląda podejrzanie, jakby został zbudowany ze starych zwierzaków (nawiasem mówiąc Widzisz ten, który wyjaśnił, że moja torba wygląda jak Potholder, a także tak bardzo, jak nie lubię przyznać, że zawsze ma rację, co jest całkowicie).

Mam jeszcze jedną komplikację w moich okolicznościach-kiedy podróżuję, latam z lotniskiem Hartsfield-Jackson w Atlancie, które jest najbardziej ruchliwym terminalem w rozumianym świecie, a także prawdziwą dziurę z ulewą bagażu czarnego samonitu. Kiedy wybraliśmy się na wycieczki instytucjonalne, zawsze mieliśmy produkty rzemieślnicze – środki do czyszczenia rur, pióra, genialnie kolorową taśmę – aby oznaczyć nasze torby, a także odróżnić je od ciemnych, potężnych mas bagażu, które byłyby spakowane do naszego samolotu.

W rezultacie kupowanie czarnego bagażu zawsze wydawało mi się okropną koncepcją. Poza tym, użyteczne czarne torby nie są naprawdę moim stylem, a także jeśli zamierzam wydać na coś pieniądze, dostanę coś gorącego.

Więc po trochę wyszukiwania odkryłem walizkę, którą z dumą zadzwonię do mojego własnego (i na pewno byłbym w stanie streścić na wózku bagażowym): Marc autorstwa Marc Jacobs Patent Wheely. Czerwony jest moim absolutnym preferowanym kolorem, a także patentowa skóra zawsze wydaje się, że odpiera plamy, a także zużycie, a także zużycie znacznie lepiej niż rutynowa alternatywa. Styl samej walizki jest wystarczająco prosta, a także ma uroczą drukowaną podszewkę, dla której rozumie Marc autorstwa Marca Jacobsa. Wydaje się również całkowicie funkcjonalne, z wieloma dużymi kieszeniami, a także automatycznym uchwytem do kół. Mogą to nie być rewolucyjne funkcje, jednak zawsze jest miło, gdy projektant pamięta praktyczną funkcję swojego produktu.

Przy 698 USD koszt wydaje mi się nieco stromy, jednak gdybym był bardziej rutynowym podróżnikiem, a także na rynku nowej walizki (to podobnie jest właściwe wymiary podręcznika!), Bez tego, bez a Wątp, bądź na szczycie mojej listy pożądanych.

Leave A Comment