Chcesz to w środę: YSL Jungle Style

Czy masz listę kontenerów? Nigdy technicznie nie usiadłem, aby skomponować to, co chcę zrobić, zanim umrę, jednak mam stale rosnącą listę rzeczy, które chciałbym wykonać w czasie życia (ok, czy to czyni ją listą kontenerową?!). Na liście znajduje się dżungla, a także przejdź do linii suwakowej z dżunglą. Jeśli jakikolwiek z was to zrobił, powiedz mi o tym w komentarzach!

Posiadanie produktów o tematyce dżungli w żadnym wypadku nie satytuje mojej chęci widzenia dżungli, jednak wezmę modę lamparta, a także atrakcyjne ekologiczne buty w dowolnym czasie. Mam to, że w środę w tym tygodniu koncentruje się na Yves Saint Laurent; W szczególności roadty hobo, sandały hołdowe, a także naszyjnik zygzakowy.

Poważnie, po prostu spójrz na te trzy elementy. Są niesamowite, prawda? YSL Roady, choć prosty projekt, zachowuje duże zwolenniki. Kształt Hobo nie jest niczym niezwykłym, jednak YSL zrozumiał, że oprócz postanowił unosić wiele wersji roady, aby dodać dodatkowe kopnięcie. Clincher tego Yves Saint Laurent Roady pochodzi z podszewki do nadruku lamparta, który rzuca się z torbą. Na zewnątrz jest wykonany ze wspaniałego odcienia koniaku ze sprzętem Goldtone. 1595 USD za pośrednictwem Saks.

Muszę się do czegoś przyznać. Nie lubię biżuterii. Jest tak wiele wyborów, jak tylko się zmęczyłem, a także przytłoczony, gdy patrzę. Właściwie umieszczam głównie mentalny blok biżuterii mody, ponieważ po prostu nie mogę zapłacić za jeszcze jedną obsesję, moje torby wydają mi więcej niż wystarczające. Jednak z moim stylem YSL w stylu dżungli YSL Saint Laurent Croquet Zig-Zag wisiorek stanowi doskonałą atmosferę. Styl naszyjnika jest inspirowanym antykiem kołnierzem z zygzakiem. Niewiele więcej do stwierdzenia niż mi się podoba. 650 USD za pośrednictwem Saks.

Buty, chwalebne buty! Sandały platformowe Yves Saint Laurent są moimi wieloletnimi ulubionymi. Spójrz na nich, spójrz! Gromadzą chwalebność, a także piękność (tak bardzo, aby zawierać słowa takie jak te dwa). Sandały te wyglądają nie tylko na zielono, co jest tak nieprzewidzianym kolorem, jednak podobnie ekologiczny motyw odcienia. Rozumiesz, dlaczego te buty są idealne w stylu dżungli? Ponieważ gdybym ich użył, byłbym w rzeczywistości 6’6 ″, a to sprawiłoby, że jestem podobny do Amazon. Paski skórki, a także stracz T Buckle Train stały się ikoną tych butów. 760 USD za pośrednictwem Saks.

Tam masz mój temat dżungli, chciałbym tego w środę!

Leave A Comment