Naprawdę podoba mi się Givenchy Antigona Kylie Jenner

, wiem – więc wielu z was nie chce słyszeć nic innego o Kardashianach. Jednak nie jestem tutaj, aby plotkować o nich, jestem tutaj, aby udostępnić torbę, którą zauważyłem na stronie Kylie Jenner na Instagramie, w której wpadłem, a także odkryłem, że oferowałem ją dostępną na sprzedaż online.

Givenchy Antigona ma już sezony, jednak styl ten jest preferowany dla wielu miłośników mody, w tym twoich. Kilka miesięcy temu kupiłem sobie jasnoróżową Antygona, a także uwielbiam torbę; To takie dziewczęce, co nie zawsze jest w moim stylu, jednak w rodzaju posiadania czegoś innego niż moja norma. Sprawdziłem torbę i odkryłem raczej kilka obszarów, które moim zdaniem mogą zostać naprawione, jednak ponieważ tak bardzo podoba mi się wygląd torby, odkrywam, że sprawdzam najnowszych przyjazdów sprzedawców, aby zobaczyć najnowsze wersje torby.

Kilka tygodni, najmłodszy Kardashian-Jenner, Kylie, opublikował zdjęcie na Instagramie strzelby z Antigony w swoim samochodzie. Natychmiast wpadłem jak w połączeniu kolorów, a właśnie widziałem, jak trafia w Matchesfashion.com.

Podstawowym kolorem tego Antygony jest opalenizny, jednak gussets są czarne, a także pasek na ramię, a szczegóły wykończenia są pomarańczowe. Ta trifecta kolorów jest zarówno nerwowa, jak i stylowa; Różni się od tak wielu antygonów, które widziałem, a także niezwykle różni się od mojej super-girly wersji. Nie podoba mi się to, ponieważ jest to torba Kylie Jenner (choć bądźmy szczerzy, a także przyznajmy, że ma niesamowitą kolekcję torebek), jednak mogę podziękować Kylie za opublikowanie jej, a także doprowadzić mnie do poszukiwania. Kup przez Matchesfashion.com za 2 425 USD.

Leave A Comment