Piękno Purseblog: 11 Must-Treat Products z najmodniejszym składnikiem pielęgnacji skóry, kwasem hialuronowym

Jeśli w ogóle płacisz zainteresowanie rynkiem uroku, najprawdopodobniej widziałeś słowa „kwas hialuronowy” znacznie więcej niż w ubiegłym roku Widziałeś je wcześniej w życiu. To z wielkiego powodu; Rozwój nauk kosmetycznych uczynił naturalnie działający składnik pielęgnacyjny na poziomie pielęgnacji skóry na poziomie molekularnym, a także znacznie szybciej wchłaniany przez skórę, a także implikuje to wielkie rzeczy dla poziomu wilgotności.

HLA jest substancją chemiczną, która już istnieje w twoim ciele, a także jego podstawową korzyścią jako dodatkiem do pielęgnacji skóry jest jego zdolność do utrzymywania wielokrotnie własnego ciężaru w wodzie. To z kolei pomaga w przyjmowaniu skóry, a także zachować wilgoć, która pomaga zwiększyć skuteczność każdego rodzaju innych produktów zaoszczędzających wilgoć, które korzystasz wraz ze źródłem HLA.

Najprostszym miejscem dodawania kwasu hialuronowego do procedury pielęgnacji skóry jest surowica dodana do oferty produktu, jednak jego popularność wśród konsumentów sugeruje, że HLA pojawia się teraz w znacznie większej liczbie lokalizacji niż kiedykolwiek, od środków czyszczących po kolorowe kosmetyki. Poniżej zebraliśmy kilka silnych lokalizacji, aby rozpocząć nowicjusz hialuronowych.

Clarins Hydraquench Intensywna dwufazowa surowicy
59 USD za pośrednictwem Sephora
Bardzo wspominam o tym serum, jednak istnieje powód: zrobiło to autentyczną różnicę dokładnie w tym, jak przyjmuje moja skóra, a także zachowuje wilgoć.

Korektor clé de peau
70 USD za pośrednictwem Nordstrom
Ten korektor jest legendarny w świecie uroku, a także część jego uroku, jest to, że składniki takie jak kwas hialuronowy sprawiają, że mniej prawdopodobne jest, że tadzi lub wysuszyć skórę.

Dr Dennis Gross Hialuronic Woneość
58 USD za pośrednictwem Sephora
Jeśli obawiasz się, że krem ​​bogaty w wilgoć natychmiast implikuje coś tłustego lub ciężkiego, które zatyka twoje pory, ten lekki, wolny od oleju krem ​​nawilżający bogaty w kwas hialuronowy jest tutaj, aby wyeliminować cię tego pojęcia.

Chemia rąk hialuronowa koncentrat kwasu
27 USD za pośrednictwem celu
HLA jest praktycznie zawsze ograniczona do pielęgnacji skóry twarzy, jednak ten hojnie porcjalny żel jest sugerowany dla ciała, a także rąk oprócz twarzy. To idealna, dość niedroga metoda, aby zapewnić wstrząs luksusowej pielęgnacji skóry do reszty skóry.

Hialuronic Skin Tint Tint SPF 15
55 USD za pośrednictwem Sephora
Jeśli (jak ja, niestety) odkryjesz, że wielu radzi sobie z makijażem, wysysa wilgoć bezpośrednio ze skóry, ten produkt został stworzony z myślą o tobie (a ochrona jest znacznie lepsza niż nazwa sugeruje).

Krem oczu hialuronic Mario Badescu
18 USD za pośrednictwem Nordstrom
Ten krem ​​pod oczy jest lekki, a także skuteczny, a także kwota, jaką otrzymujesz za koszty, sprawia, że ​​jest to doskonała oferta.

Omorovizca Blue Diamond bardzo kremowy
390 USD za pośrednictwem Neimana Marcusa
Koszt tego kremu jest wysoki, jednak ma trzy unikalne rodzaje kwasu hialuronowego, oprócz całego trzymania innych potężnych składników.

Peter Thomas Roth Viz-1000 75% Hialuronic Complex
65 USD za pośrednictwem Sephora
Jeśli jesteś online w miejscu, który jest szczególnie suchy lub jeśli masz szczególnie suchą skórę, odkryj lokalizację, aby ułożyć ją w rutynie pielęgnacji skóry, a także powiedz mi później.

Shiseido korzyści dodatkowe kremowe oczyszczanie pianki
35 USD za pośrednictwem Nordstrom
Cleanser może wydawać się dziwnym miejscem odkrycia składnika nawilżania, jednak dla osób z problemami z suchą skórą, odkrycie metody czyszczenia bez wysuszenia jeszcze bardziej jest ważnym krokiem do pielęgnacji skóry.

Skin Inc. Głęboką maskę nawilżającą
75 USD za pośrednictwem Sephora
Chociaż niektórzy ludzie obiecują ten produkt, gdy są wykorzystywani zgodnie z przeznaczeniem, był dla mnie znacznie bardziej wydajny, gdy jest wykorzystywany jako niezwykle silna surowica przed Moisturizer.

Yves Saint Laurent Rouge Volupté Radiate Oil-in-Stick Lipstick
37 USD za pośrednictwem Nordstrom
HLA pomaga w tym nowym preparacie szminki, oferuje kolor o wysokiej intensywności bez usuwania warg potrzebnej wilgoci.

Leave A Comment