Na jesień 2020 r. Prada patrzy na swoje archiwum inspiracji

, wokół Prady jest dużo szumu. Wychodząc z pięt swojego pokazu wybiegów w Fall 2020, w ruchu, który zszokował wielu, w weekend Prada ogłosił, że Raf Simons dołączy do Miuccia Prada jako dyrektor współtworzenia. Chociaż ta wiadomość jest przełomowa, nie wystarczy ukraść światło reflektorów z najnowszej kolekcji Prady. Wszyscy mamy oczy na najnowsze torby Prady i patrzymy na torby marki jesienią 2020 r. Z prosto z pasa startowego.

Ogólnie rzecz biorąc, ta kolekcja jest elegancka i elegancka, a pani Prada kładzie nacisk na klasyczne kształty, które będą testować czas w szafie każdego miłośnika mody. Nowa, ale stara torba Luisa, która jest ponownie zinterpretowaną wersją klasyka z lat 40. XX wieku, jest doskonałym tego przykładem. Zaprojektowana tak, aby wyglądała nowoczesna, ale klasyczna, Luisa ma czyste linie, które podkreślają długą sylwetkę torby i unikalne proporcje. Pokazane powyżej na czerwono i poniżej w kolorze czarnym, z monochromatycznym logo, Luisa jest marzeniem minimalistów.

Klasyczna Galeria Prady, która była również widoczna na jesień/zimę 2020 na męskim wybiegu, pojawiła się również w trzech nowych kolorach, łatwo zidentyfikowanym za pomocą kultowego znacznika zawieszenia. Inne wyróżniające się sylwetki z serialu obejmują nowe miękkie torby marki, które są garbackie, miękkie podejście do oryginału. Potem jest Pattine – mała saffiano i gładka torba klapy skóry cielęcej. Ten kompaktowy i strukturalny nowy kształt ma boki podobne do akordeonu i kultowe trójkątne zamknięcie. Zobacz wszystkie poniższe torby.

[Zdjęcia dzięki uprzejmości Prada]

Leave A Comment