Jak obszar fake Goyard, a także dokładnie, jak wybrać doskonałą replikę Goyard St Louis Carry

Goyard Saint Louis Carry jest zdecydowanie najbardziej znaną torba Goyard, a także jest dostępna w dwóch rozmiarach: PM jako jak również Gm. Jest to bardzo widoczna torba, ale nie widzę tego na ulicach tak bardzo, jak robię Louis Vuitton Neverfuls z powodu wyłączności marki: Goyard ma tylko 29 sklepów na całym świecie, a także nie oferują bezpośrednio online, ani Nawet ekran katalogowy online. Ta metoda wydaje się praktycznie niezwykła w naszym technikowym świecie, gdzie jesteśmy wykorzystywani do zdobycia tego, co chcemy, kiedy chcemy, a także zazwyczaj to, co chcemy, jest oferowany online.

Nawet z tym ciasną metodą sprzedaży Goyard St. Louis Carry jest preferowanym wśród gwiazd, a także entuzjastów torebek na całym świecie. Wierzę, że są to najsilniejsze punkty torby: jest wszechstronne, lekkie, jak również niezwykle funkcjonalne. Możesz wykorzystać Goyard Fake Louis nosić jako codzienną torbę, jako torba na kupno, jako torba podróżna, jako torba na pieluchy lub nawet jako torba na plaży, ponieważ te celebs pokazują:

Kate Moss z Goyard St Louis

Kim a także Kourtney z Goyard St Louis

Lauren Conrad z Goyard St Louis

Reese Witherspoon z Goyard St Louis

Ten krótki artykuł jest poświęcony wobec tych, którzy próbują nabyć, a także chcą dokładnie zrozumieć, jak odróżnić fałszywy Goyard z prawdziwego Goyardu, lub tych, którzy chcą zrozumieć, jakie są podstawowe funkcje, które wymagają opłacenia odsetek Przy zakupie dla repliki Goyard St. Louis Tote.

Jak powiedzieć, czy twój Goyard jest fałszywy?

1) Sprawdź płótno.

Nauka rozróżnienia fałszywego Goyarda zakończyła się teraz znacznie trudniejszym, ponieważ była to wcześniej od ogromnej modyfikacji Goyard dokonaną w 2006 r., Kiedy zatrzymali ręcznie malowanie każdej kropki na swoich torbach, a także rozpoczęcie wykorzystania szablonów z dużym popytem klienta. Jak możesz się spodziewać, licznych klientów Goyard nie był zachwycony modyfikacjami, a także szczerze, którzy mogą je winić? Kiedy kupujesz autentyczny Goyard, dla którego płacisz najwyższego dolara, jest sprawiedliwe, aby stwierdzić, że oczekujesz wyjątkowej wartości w zamian.

Ten rocznika pnia parowca pokazuje urok ręcznego szczegółu, że torby wykorzystywały.

Możesz zobaczyć dokładnie, jak działa kropka na tej rocznika torebce była inna, ponieważ była ręcznie malowana.

Jest to nowoczesna struktura Goyard Torba, która pokazuje znacznie więcej jednolitych rozproszonych ze względu na stosowanie szablonów.

Jeśli spojrzysz na starszy autentyczny bagażnik Goyard lub rocznika torebce nad tobą, a także skupić się na plamach, zauważysz, że druk jest raczej różni się od współczesnych Totes St Louis. Druk CHEVRON wykorzystywany do niechlujny, a także niedoskonałym, który liczny sugeruje był naprawdę świetną rzeczą, ponieważ zapewnił to znacznie więcej bardziej charakterystyki, a także sprawiły, że każdy kawałek jest naprawdę wyjątkowy. Zanim Göciard zmienił się do szanconego rozproszenia, najprostsza metoda, aby zrozumieć dokładnie, jak obszarze fałszywym Goyardem, aby sprawdzić, czy wzór był “zbyt doskonały”. Jak można się spodziewać, repliki producenci nie mieli ręcznie malowania fałszywych skrzynek Goyard, więc różnice między repliką Goyard Torby, a także autentyczne były szybko zauważalne. Dokonalizowało to zakupu przedobsługowego Goyard o wiele łatwiejszy, a także kupowanie wielkiego knockoffa praktycznie niemożliwe.

Do dziś debata panuje wśród fanów Goyard, wielu, z których wciąż narzekają na nadruk, jak również doskonały. Ta jednorodność sprawia, że ​​wszystkie teczki Goyard St Louis wyglądają tak samo podobnie, a także zabrać odwołanie, że ręcznie malowane wzory vintage miały. Aby dodać sól do rany, Goyard również zaczął ładować znacznie więcej dla swoich worków, mimo że zatrzymali ich malowanie ręcznie, co wydaje się robić w pewien sposób, ponieważ ich koszty pracy wyraźnie spadły, więc było to tylko naturalne dla tej troski o powstanie: Worki wciąż są tego warte?

Z jednej strony nie możesz naprawdę winić Goyard. Jako firma byli popytami, jak również ich podaż wyraźnie nie cięta, ponieważ ich torba wszedł do głównego nurtu, jak również były liczne zamówienia zaczęły nadchodzić. Wykorzystanie szablonów było szybszą metodą, aby ich torby, a także są firmą pod koniec dnia. Niemniej jednak prawda, że ​​podskoczyli, że ich zwiększyli koszty, był to, co naprawdę irked wielu, ja, w tym.

Szczerze mówiąc, gdybym miał odpowiedzieć na koncern postawionych dwa akapity temu, stwierdziłbym, że jeśli naprawdę pożądałem Goyard, nie zdecydowałbym się na nowy autentyczny. Zdecydowałem się na vintage kawałek, który był nadal ręcznie malowany, ponieważ wierzę, że ręcznie malowane torby reprezentowały prawdziwy artyzm marki. Niemniej jednak, gdybym boli na nową torbę, zdecydowałem się na fałszywe, ponieważ są wielkie repliki torbyodnośnie. W prawdzie zrobiłem ocena na jednym poprzednio które można wyrejestrowany klikając tutaj. Kiedy chce do zakupu Goyard replika te są najbardziej istotne rzeczy, które powinniśmy zwrócić uwagę na płótnie:

1. Powinna mieć nierówną strukturę jakby to było naprawdę ręcznie malowane: Jeśli nie można czuć się zwiększonych nierówności, worek nie jest repliką licznik wysokiej jakości. To nie jest po prostu prawdą, że wszystkie torby replika Goyard mają gładką powierzchnię, ponieważ mają one wzór nadrukowany na materiale. Jeśli kupujesz torbę w Internecie, trzeba zobaczyć z bliska obraz płótnie. Jeżeli sprzedawca nie jest przygotowana do zaoferowania bliska strzał, nie kupują, bo to jest najprawdopodobniej słaba podróbka.
2. Powinna nie wyglądają niewiarygodnie błyszczące: Worek powinien nie mieć wygląd tworzywa sztucznego-y, a także czuć się tak, jakby były wykonane z niedrogiego winylu, a także przystępnej bawełny.

2) kontroli stempla.

Jeśli naprawdę chcesz, aby dokładnie dowiedzieć się, jak powiedzieć fałszywy Goyard, powinieneś również sprawdzić wytłoczony. Replika Goyard zazwyczaj St Louis pojemników mieć pieczątkę niedoskonały, nawet jeśli wygląd płótnie zasadniczo doskonały. Ta propozycja jest głównie pomocne dla tych, którzy próbują uwierzytelniać ich Goyard. Żeby było prościej, aby uzmysłowić, tutaj jest obraz prawdziwego znaczka jak fałszywy wnętrze:

Fałszywy Goyard wnętrze znaczek. Styl czcionki jest wyraźnie wyłączone, a także logo nie jest wybity poprawnie.

Autentyczne Goyard wnętrze znaczek że jest czyste, jak również mecze logo firmy.

Zauważysz, że dla wielu fałszywych torby Goyard albo nie wykorzystać najlepsze czcionki, litery są również blisko siebie lub są one także głęboko tłoczone w skórze.

3) Poczuj waga worka.

Prawdziwe Goyard St Louis skrzynki są zrozumiałe dla ich niezwykle lekkie, ponieważ materiałów są one zbudowane z których należą: powlekany żywicą płótna na zewnątrz, jak również materiał bawełna / len przeznaczony wnętrza. Podnosząc torbę, a także kontrolowanie wagi może obniżyć procesu uwierzytelniania Short jeśli zauważy coś niezwykłego. Jeśli torba jest na ciężkie niepożądane, to najprawdopodobniej fałszywy Goyard. Jedyną wadą tej propozycji jest to, że ocena ta jest możliwa tylko wtedy, gdy masz już torbę osobiście.

4) kontroli szwy worka.

Zapłaty odsetek z kolorem szwów worka. torby czerń Goyard funkcjonować czarne szwy natomiast wszystkie pozostałe kolory mają białe szwy. również pamiętać, aby sprawdzić, czy nie jest biały ścieg w połowie pod koniec transakcji z kartami dla wszystkich kolorów innych niż czarny toreb, które powinny mieć czarne szwy w dół na środku czynienia z kartami. Oczywiście, jeśli szwy jest rozlazły jak niechlujny to martwe gratisów, jak również wskazania worek jesteś przyjrzeniu się jest nie tylko fałszywe jednak bardzo słaba podróbka na to.

Jak istotne jest, aby skontrolować wszystkie torby, upewnij się, że praca jest czysty ścieg na worku Goyard jesteś sądząc.

5) kontroli numeru seryjnego.

Goyard St Louis carry obejmuje zdejmowany pokrowiec, który jest coś należy sprawdzać, jak również, które szybko będzie w stanie powiedzieć, czy masz fałszywe na rękach. Nie powinien być numer seryjny wnętrza woreczka do starszych skrzynek St. Louis. Dla nowszych wersjach, numer seryjny powinien być na końcu skórzanym paskiem, który dołącza woreczek do worka. Liczby są trochę jak dyskretnie wytłoczonym. Jeśli masz torba ma numer seryjny na pewno jest fałszywy.

Numer seryjny na wnętrzu torebki Goyard.

Numer seryjny na końcu paska łączącego woreczek do worka.

6) kontroli sprzętu.

Sprzęt jest bardzo mało na torbach Goyard jak również portfele, jednak, jak rozumieć każdy szczegół na zasadniczych worka, jeśli chcesz dowiedzieć się dokładnie, jak sprawdzić, czy worek Goyard jest fałszywy. Logo jest wygrawerowany na zatrzask przyciskiem odpinanym etui, a także słowa „Goyard”, jak również „Paris” powinien być widoczny we wnętrzu przycisku metalicznym guzikiem.

Zarówno słowa „Goyard” oraz „Paryż” są wyraźnie widoczne.

KOŃCOWE PRZEMYŚLENIA:

Mam jeszcze zobaczyć replikę Goyard torbę, która puka każdy z tych postulatów z parku, to jednak istnieją pewne, że zbliżają się takich jak ja wcześniej tego worka przeglądowi. Ogólnie rzecz biorąc, niezależnie od tego, czy kupujesz dla autentycznego Goyard St. Louis lub knockoff, te sześć cechy są niezwykle istotne w zakupie, aby pomóc potwierdzić, czy worek jest fałszywy, a także, jeśli to właśnie fałszywy jak wielkie lub ubogich A fałszywe jest!

Jak bardzo był pomocny?

Oceń ten krótki artykuł (34 głosów)

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …Możesz również cieszyć się:

Chanel Genuine VS Replika Podręcznik identyfikacyjny

Może sfałszować lub repliki portmonetki Louis Vuitton …

Kupowanie torebek repliki online? Właśnie tutaj są …

Louis Vuitton New Neverfull Monogram Replika Ocena (…

Leave A Comment