Gdzie kupujesz online?

Z święta zbliża się do nas, a także w Internecie kupując jako najprostszy rodzaj zakupów, chciałam cię zapytać, jakie witryny e-commerce robisz zakupy? Co przyciąga cię do tych konkretnych sklepów w Internecie w sklepie? Wszyscy rozumiemy, że kupowanie w Internecie ma swoje korzyści, ponieważ oszczędza nam wiele czasu spędzonych na sklepie, aby odkryć rzeczy, których potrzebujemy. Jednak jedna z najtrudniejszych części bycia małą firmą w Internecie różni się od rzeczywistej cegły, a także zaprawy.

Niektóre z mojego czasu spędzonego podczas mojego stażu z Brynnami aktualizuje nasze obecne witryny e-commerce, przeglądanie nowych witryn, w których możemy zostać potwierdzony, a także prawdziwie kopiąc dokładnie, jak jako konsument wybiera do sklepu online. Codziennie modyfikujemy, a także zaktualizuj nasze witryny, aby odkryć nowe metody, aby się zauważyć. Na przykład sprzedamy nasze torby na Amazon na około rok pod sekcją swojej strony Amazon. Konsekwentnie aktualizujemy koszty, a także dodając nowe torby, aby zobaczyć, co działa, a także tego, co nie. Uzyskanie ekspozycji na Amazon jest duży, ponieważ są one dobrze uznaną firmą na całym świecie, jednak troska, która była w naszych umysłach, jest to, kto naprawdę nas znajduje? Dokładnie jak wyróżniamy się od reszty?

Czasami jest jak gra ważna. Naprawdę nie masz wszystkich odpowiedzi! Ponieważ pracuje dla Brynn, podobnie zmieniłem mój punkt widzenia, gdzie kupuję, a także wybierając, aby wspierać małe firmy w porównaniu z większymi korporacji. Wraz z wakacje są najbardziej ruchliwym pora roku, jego niezbędne, abyśmy pozostali wierni naszej marce, a także wytwarzać różne metody dla naszych konsumentów, aby robić zakupy naszego sklepu internetowego.

Udostępnij to:
Kliknij, aby udostępnić na Twitterze (otwiera się w nowym oknie)
Kliknij, aby udostępnić na Facebooku (otwiera się w nowym oknie)
Kliknij, aby udostępnić na Pintereście (otwiera się w nowym oknie)
Kliknij, aby udostępnić na Tumblr (otwiera się w nowym oknie)

Lubię to:
Jak ładowanie …

Ins, a także outs e-commerce! 3 lipca 2017 r “E-commerce”
Nawigacja po świecie w Internecie Shoppingsobsober 20, 2015in “Moda”
Walka jest real.October 10, 2017in “Boutiques”

Leave A Comment