List miłosny do koperty Givenchy Antigona Chwyt

Na jakiś czas sugeruję pisać ten list miłosny, ponieważ prawda jest, że jestem zakochany. Zawsze podobała mi się torba Givenchy Antigona, mogę nawet zaryzykować, że zacząłem ją kochać, ale chwyt mówi ze mną o wiele bardziej, że mój „podobny” z łatwością wyglądał na pełną miłości i to się nie skończy. W tym sprzęgle nie ma nic wyjątkowego i wiem o tym, ale jest to po prostu idealne na wiele sposobów.

Jednym z pierwszych powodów jest właśnie dlatego, że nie ma w tym nic niezwykłego. W niektórych przypadkach musimy po prostu zobaczyć piękny, czysty kawałek, a Antigona Vartasp właśnie to zapewnia. Pokutę koperty nie jest niczym nowym, ale Givenchy sprawia, że ​​czuje się świeży i oszałamiający w sposób, który zachwyca się, dodając po prostu najlepszą ilość objętości i składając skórę tak bardzo idealnie, aby stworzyć optymalne linie.

Widziałem, jak jest wydany w różnych kombinacjach kolorów, skórkach i zabiegach, a za każdym razem Givenchy ma rację. Mój list miłosny może nie być intensywny, ale to prawda. Kupuj za pośrednictwem Net-A-Porter za 1 335 USD.

Leave A Comment