Celebess Autumn w Louis Vuitton, Hermès, a także Stella McCartney Post-Met Gala

Teraz, gdy wielkość, a także chwała satysfakcjonowanej gali z 2018 roku, gwiazdy pakują swoje torby, a także wracają skąd przyszli. Lub ponownie pakują swoje torby, a także udają się do Cannes, ponieważ nadejdzie ten czas. Nie pamiętam dokładnie, jak naprawdę interesujące może być każdego roku. Uwierzyłbyś, że kwitnące drzewa, a moje urodziny byłyby przyjemnością wystarczającą na jeden miesiąc? Ponadto Kate Bosworth ma dla nas bezczelną, tajną torbę o tematyce.

Alicia Vikander
Oto Alicia Vikander, biorąc lunch w Nowym Jorku z małą torbą Louis Vuitton. Oczywiście Louis Vuitton ubrał ją na zadowoloną piłkę. Kupuj małą torbę Malle Louis Vuitton przez Louis Vuitton (5200 USD)

Catherine zeta jones
Niedawno Catherine Zeta-Jones została niedawno znaleziona błyskawiczna z luźnym tym pięknym, fioletowym Birkinem.

Deepika Padukone
Deepika Padukone była w dobrym nastroju po zadowolonej gali. Właśnie tutaj z radością wita papy, gdy wsiada do samochodów i ciężarówek z czarną, zwolenniczką Céline Phantom Bagagage Tote. Kupuj torby Céline przez Vestiaire Collective

Eva longoria
Eva Longoria przyniosła tę zamsz, a także skórzaną torbę Chloé Little Faye na lunch z drugą połową w E Baldi w Beverly Hills. Jej termin jest za prosty tygodnie. Kupuj torbę Chloé Little Faye przez Nordstrom (1390 USD)

Irina shayk
Dziwne, jakkolwiek prawdziwe: projekty zawsze pojawiają się w Cannes. Irina Shayk już stworzyła swoją metodę z tym, że oszałamiającą pomarańczową Birkin.

Jessica Chastain
Oto Jessica Chastain, podobnie jak jej metoda z terminalem lotniczym w dobrym stanie z piękną nową iteracją torby Stella McCartney Falabella. Uważam, że ta torba jest warta własnej nazwy stylu, szczerze mówiąc, jednak zakładam, że zawsze możesz jesienić na Falabella. Kupuj torbę Stella McCartney Falabella Box za pośrednictwem Farfetch.com (1030 USD)

Kate Bosworth
Szokująco ta tajna torba nie pojawiła się w satysfakcjonowanej gali o tematyce katolickiej 2018. Ta torba Virgin Mary jest fantastycznym, ponadczasowym elementem (chyba że ten czas jest B.C.), jednak jesteśmy nieco rozmyte w jego pochodzeniu. Czy możesz pomóc?

Stella Maxwell
Brytyjski projekt Stella Maxwell również w tym tygodniu osiągnął dobry w tym tygodniu wraz z Iriną Shayk. Przynosi styl Chanel, który faktycznie został opracowany dla dwudziestu lat (najlepiej dwadzieścia lat, które również modelują): Gabrielle. Kupuj torby chanel przez Vestiaire Collective

Leave A Comment