Kettle Black Utility Fanny Pack

Tak, to prawda, to jest pakiet fanny. Czy nie ślubowaliśmy, że nigdy więcej nie nosiliśmy fanny? Mam na myśli, że jestem pewien, że obiecałem sobie i zaprzyjaźniłem się i członkowie rodziny obiecują również, że nigdy nie noszą kolejnej fanny. Ale czy istnieją wyjątki od tej reguły?

Moje jelita mówi nie, ale moja dociekliwa strona chce zagłębić się głębiej. W żadnym wypadku nie wychodzę na poszukiwanie fanny paczek, ale kiedy natknąłem się na ten dzisiaj w Shopbop, oczywiście musiałem się z wami podzielić.

Kettle Black Utility Pack Fanny próbuje sprawić, abyś pomyślał, że pakiety Fanny są dopuszczalne, ale zamierzam to wielkie, nie dziękuję. Po tym, jak przeżyłem swój początkowy szok, że są tam „modne” opakowania Fanny, nie mogłem nie zauważyć, jak dwa woreczki przypominają mi trochę siodeł. Ostatnią rzeczą, którą chciałbym, to mieć dwa siodła zwisające z mojej talii. Mogę docenić plambowaną skórę i staranowy złoty sprzęt. Ale materiały te powinny być połączone dla sprzęgła lub małej torby zamiast fanny. Paski splecione i staddowane są częścią regulowanego paska w talii (pasek ma 31 ″ -34 ″ długości). Jasne, jest to ciekawe podejście do klasycznego pakietu Fanny, którą mogłeś nosić w latach 80., ale dla mnie ta torba wciąż nie jest. Kup za pośrednictwem Shopbop za 341 USD.

Leave A Comment