Carlos Falchi tworzy moją jesieńową torbę marzeń

Każdy rodzaj rutynowego gościa tego bloga rozumie, że ślinię się nad wieloma torbami na zimę – Celine, YSL, Mulberry, Alexander Wang… Moja lista jest długa, tak jak długo jest taka, jak długo trwa niedługo. Tak drogie, jak zawsze jest. Możemy iść dalej, a także dodać, że Carlos Falchi zebrał do niego krokodyla, chociaż wymagałbym trochę waty, aby uczynić go praktyczną opcją.

Ponieważ na tym blogu najwyraźniej nie dotyczy praktyczności, udawajmy przez chwilę, że wszyscy możemy zapłacić za wydanie ponad pięciu wielkich na tę wspaniałą piękność szarego krokodyla. Ta torba jest zdecydowanie bardziej ekonomiczna niż, powiedzmy, krokodyla Hermesa Birkina, a także moim zdaniem, zapewniająca trochę nadziei. A może po prostu wzmacnia moje złudzenie…

Ponieważ torba jest taka prosta, jest wspaniały w naprawdę oczywisty sposób. Wspaniała egzotyczna skóra + neutralna, dopracowany kolor = ślinienie, w najprostszym równaniu po tej stronie algebry naprawczej. W rzeczywistości dopracowane metody śmierci Falchi są zwykle tym, co czyni jego torbę powyżej. Egzotyczna skóra zasługuje na leczenie, które akcentuje jej naturalne odmiany, a także teksturę, a także ta torba jest dokładnie w neutralnym odcieniu, który można sparować z czymkolwiek. Kup z Neimanem Marcusem za 5295 USD.

Leave A Comment