Chanel Classic Flap w żółtym aligatorze

Północny wschód przygotowuje się do przybycia upadku z ponurej, deszczowej, szarości. Jest to idealne przytulanie pod kocem pijącą kawę podczas oglądania wszystkich ulubionych programów powracających pogodę. Jest to również idealna pogoda, aby przywrócić klasykę Chanel z kolekcji Paris-Shanghai (Mã © Tiers D’Art 2009-10), aby rozjaśnić Twój dzień.

To nie jest łagodny żółty, to jest jasny i słoneczny żółty. Ponadto jest to klasyczna klapka Chanel w żółtej skórze aligatora. Mówi się, że żółty jest kolor szczęścia i mogę ci to powiedzieć, kiedy patrzę na tę torbę, uśmiecham się od ucha do ucha.

Podczas gdy ta torba pochodzi z poprzedniej kolekcji, przywrócenie jej na ekrany na sesję ślinięcego na koniec tygodnia wydawało się świetnym pomysłem. Oczywiście uwielbiam dobrą egzotyczną torbę na skórę, a Chanel wydaje się ją tak doskonale tworzyć. Nie wiem, czy ich aligatory pochodzą z garnka złota na końcu podwójnej tęczy, ale z pewnością to wygląda.

Zarówno dobra, jak i zła wiadomość jest taka, że ​​ta torba nie jest już dostępna. Ale zawsze będzie więcej soczystych torb Chanel, sezon po sezonie. Że możesz być pewien.

Leave A Comment