Wskazówki, jak wyciągnąć to, co najlepsze z torby

Wszyscy mamy te torby, które lubimy przynieść, jakkolwiek nie lubi dziecku, a może miałeś oko na torbę, ale przeraża to konserwacja. Nie troska! Poniżej przedstawiłem kilka prostych pomysłów na opiekę z bardzo małymi narzędziami, aby pokazać, jak dokładnie zatrzymuję kilka moich wyższych torb konserwacyjnych.

Zamsz:
Zamsz jest wykonany z dolnej części skóry zwierząt, a także jest zdefiniowany przez jej aksamitny dotyk ze względu na kudłe drzemkę. Jest to miękka „luźna” skóra, a także znacznie cieńsza niż skóra z pełnej ziarna. To absolutnie czyni go mniej trwałym, jednak pomimo osiągnięć Suede’a, że ​​jest delikatny, może naprawdę o wiele więcej niż wiele osób. Przy odpowiedniej ostrożności i czyszczeniu możesz szybko przedłużyć życie preferowanych zamszowych elementów.

Czego użyłem:
– Zamie, takie jak ten tutaj.
– Dwie czyste szmaty bez barwnika
– Żel ze skóry Collonil, który dla ciebie tu połączyłem.

Jak to zrobiłem:

1. Zaczynam od ostrożnego wycierania torby rutynowym tkaniną ole, aby usunąć dowolny rodzaj luźnego brudu. Nie wymaga się tak dobrze naciskania, ponieważ nie chcesz trzymać na ziemi ani zepsuć struktury zamszu.
2. Następnie wyczyściłem ziarnem zamszu w jednym kierunku, wykorzystując nasioną stronę czyszczenia, aby kontynuować eliminowanie dowolnego rodzaju brudu, a także brudu. Jeśli pojawia się odbarwienie, które wydaje się, że można go wyczyścić (nie olej lub płynną plamę), możesz zrobić ruch pleców, a także w pierwszym miejscu, aby go zeskrobać, jednak bardzo ostrożnie bądź ostrożny, aby nie zepsuć zamszu. Pracuj powoli, może to zająć czas, a to w porządku.
3. W przypadku matowych zakrętów możesz spróbować szczotkować ziarnem, jednak jeśli nie wydaje się, aby zapewnić, że możesz również starannie szczotkować ziarno, aby go „ponownie wpaść”.
4. Jeśli twój zamsz był nudny lub krucha, możesz użyć żelu skórzanego Collonil, aby go ponownie uiszczyć, a także pomóc przywrócić jego kolor. Pamiętaj, aby zawsze testować obszar każdy rodzaj produktu w dyskretnym obszarze w sytuacji, twoja torba ma reakcję inną niż ta, którą chcesz. Jest to szczególnie ważne w ukochanych torbach, w których nie jesteś pierwotnym właścicielem, ponieważ nie rozumiesz, czy torba została ponownie farbowana, czy potraktowana innymi produktami. Z zamszem używam wyjątkowo trochę kremu nawilżającego, ponieważ nie chcesz, aby zamsz jest tak dobrze mokry.
5. Po raz ostatni ponownie rozwinąć zamsz po warunkach, aby upewnić się, że nie ma matywiska.

Patentowa skóra:
Patent jest jednym z moich preferowanych materiałów do stylu, jest błyszczący, uwodzicielski, a także często wodoodporny. Rozumiem, że wiele z was najprawdopodobniej myśli: „Co to właściwie jest skóra patentowa?” Mówiąc po prostu, jest to rutynowa skórzana skóra, która przechodzi pod płynnym deszczem poliuretanu (brałem udział w tworzyw sztucznych dla moich studentów!). Często, po pierwszej rundzie, skóra jest rozciągnięta, a także suszona, a następnie wynosi drugą rundę – drugi płaszcz, który zwykle składa się z barwnika. Wreszcie dotyczy ostatecznej powłoki, usunięcia lakieru, który mocno wysycha, zapewniając jej błyszczącą, wodoodporną powierzchnię, którą wszyscy rozumiemy, a także miłość. Aby sprawdzić ten proces w bardziej szczegółowo, możesz sprawdzić ten fantastyczny post, który odkryłem dla Ciebie tutaj. Niestety z czasem możesz odkryć, że twoje starsze elementy patentowe były tandetne lub lepkie, a niestety, nie ma długoterminowej opcji zatrzymania rozkładu powierzchni. Jeśli jednak warunek nie jest wystarczający, mam podstawowe (choć) chwilowe rozwiązanie…

Czego użyłem:
– Czysta tkanina bez barwnika
– Wazelina

Jak to zrobiłem:

1. W zależności od dokładnie tego, jak tandetna jest powierzchnia, wycieram torbę małą szmatką z mikrofibry, jak ta, która zawiera okulary. Robię to, ponieważ moja lepka torba to vintage chanel, więc kurz lubi zbierać się między kołdry.
2. Po tym włożyłem niewielką ilość wazeliny na szmatę, zrób ją razem, a także rozłożył wazelinę, aby w jednym miejscu nie było ogromnego globu.
3. Wykonaj test gdzieś dyskretnie na torbie, aby upewnić się, że nie ma ekstremalnych reakcji.
4. Jeśli test jest jasny, śmiało, a także zastosuj wazelinę na powierzchnię torby w niewielkim ruchu okrągłym. Wykonuj to aż do wazeliny całkowicie wchłonięcia w torbie.

P.S. Dla tych z was, którzy mają torbę patentową, która nie ma lepkiej powierzchni, ale sugeruję, że Collonil nie ma polerowania, które tu połączyłem.

Gładkie skóry
Lubię świetną gładką skórę. Zgodnie z prawdą skórą Hermesa występuje jako jeden z moich ulubionych wszechczasów. Dzięki gładkiej powierzchni i bogatym kolorze gładkie skóry są fantastyczne w łapaniu oczu, a także kradzieży serc. Jednak wiele osób jest odkładanych przez drapanie, co jest uczciwe. Ale jeśli jest to po prostu płytkie zadrapanie na powierzchni, można go szybko wypakować.

Czego użyłem:

– Czysta tkanina without każdy barwnik w nim
– Żel ze skóry Collonil, który dla ciebie tu połączyłem.

Jak to zrobiłem:

1. Używam suchego tkaniny, aby wytrzeć powierzchnię, aby zdjąć dowolny rodzaj kurzu.
2. Nałóż niewielką ilość skórzanego żelu na szmatę, zrób w siebie, aby go rozłożyć, aby żel nie jest skoncentrowany w jednym obszarze.
3. Miejsce testowe, miejsce testowe, miejsce testowe!
4. Po wyczyszczeniu testu możesz równomiernie zastosować żel do torby na okrągłym ruchu.
5. Jeśli jest konkretny zarysowanie, który po prostu nie da, możesz spróbować wywierać nacisk, a także masować skórę w tym konkretnym obszarze, aby spróbować, a także odrzucić zarysowanie.

Cóż, masz to, kilka podstawowych technik, które pomogą, aby osoby przerażające w noszeniu torby były o wiele bardziej do noszenia! Jeśli masz jakiekolwiek obawy lub pomysły, chcesz podzielić się FELM Complementarne, aby skomentować poniżej!

Leave A Comment