Partnerstwo Stephen Sprouse Louisa Vuittona jest oficjalnie vintage

, na początku 2000 roku były dzikim czasem dla mody. Był to wiek dżinsów o niskich wieżowcach, ultra mini spódnice, sukien nad spodniami, czapki ciężarówki, a także lista. Wiek Y2K był niezwykle specyficznym okresem w historii mody, który (kontrowersyjnie) zaczął triumfalny powrót. Niektórzy sugerują, że zrzucone koszulki logo, a także niskie wieżowce z komponowaniem na pośladkach powinny leżeć, aby odpocząć, a także pozostać w przeszłości, jednak większość entuzjastów torebki może zgodzić się, że 2000. XX wieku były kluczowym wiekiem w historii torebki, a także teraz , Jednym z najbardziej kultowych wysokiej klasy partnerstw modowych wszechczasów jest wreszcie o vintage.
Zgadza się, faworyt Louisa Vuittona, a także wciąż bardzo poszukiwana partnerstwo ze Stephen Sprouse, świętują w tym roku 20-lecie. Wiem, wiem, więc pobieraj.

Jeden z największych partnerstw w All Times zadebiutował na wybiegu na pokazie wybiegu wiosennego 2001 Louis Vuitton podczas reżimu Marca Jacobsa jako innowacyjnego dyrektora domu. W ruchu, który teraz był powszechnie akceptowany, a także prawie oczekiwany (pomyśl Louis Vuitton X Urs Fischer, Fendi X Fila, mistrz trenera X, a także więcej), Jacobs wezwał dobrego przyjaciela Stephena . To partnerstwo w specyfice położyłoby podwaliny pod mnóstwo innych partnerstw, które odnieśliby sukces zarówno z samego Louisa Vuittona, oprócz innych wysokiej klasy marek, dlatego świętujemy ten ceniony duet 20 lat po jego wstępnym wydaniu.

Stephen Sprouse wyprodukował płyn, a także zabawny wydruk graffiti monogramu, który był ręcznie rysowany z bazgrołyją artystów, a także otynkowane na tradycyjnym monogramie LV. Podczas gdy linia graffiti została ponownie wprowadzona w 2009 roku w silnych neonach zgodnych ze śmiercią Sprouse, oryginalne kolory z kolekcji, którą dziś świętujemy, obejmują białe, pomarańczowe, ekologiczne, a także żółte. Logo Graffiti Freeform było również widoczne w kolorowych kolorach w wersjach o ograniczonej edycji piętrowej torby Alma.

Popularność współpracy jest prawie niezrównana nawet dzisiaj, 20 lat po jej wydaniu, a także pozostaje zarówno rozpoznawalna, jak i poszukiwana. Sprawdź elementy z duetu poniżej, które są oferowane na rynku odsprzedaży na premia. Czy nadal masz ochotę na to idealne parowanie?

Louis Vuitton
Akcesoria Monogram Graffiti Pochette (1030 USD)

Louis Vuitton Graffiti Alma Horizontal Peach (950 USD)

Louis Vuitton Graffiti Keepall 50 Kaki (3 050 USD)

Leave A Comment