Wiele torb poniedziałek: Louis Vuitton x BMW I8 Limited Edition Bagagage z włókna węglowego

Łączenie samochodów i drobnych wyrobów skórzanych nie jest nowym pomysłem; Pamiętam, jak widziałem reklamy limitowanej edycji Lexus Sedans tapicerowane w skórze trenera (i z pasującym zestawem bagażu trenera), kiedy byłem dzieckiem, a Hermes wypowiadał samochody koncepcyjne wszystkich, od Hyundai po Bugatti. Najnowszym duetem towarów z producentem samochodów, który nadał pomysłowi, to BMW i Louis Vuitton, a właśnie wprowadzili Louis Vuitton X BMW I8 Limited Edition Fibre Fibre w wybranych butikach LV na całym świecie.

Zamiast tapicerki Louisa Vuittona nowe samochody sportowe i8 (które są hybrydami z włókna węglowego o wartości 136 000 USD), podobnie jak niektóre firmy samochodowe w przeszłości, BMW wziął nieco inną ścieżkę: miała specjalnie zaprojektowanie zestawu bagażu z włókna węglowego Dostosowane do obszarów towarowych samochodu. Oprócz tego, że te znane kształty Vuitton zostały zmodyfikowane do kolekcji, oznacza to, że ten konkretny Damier jest zupełnie nowym tkaniną dla marki, zamiast powlekanego płótna Damiera, który wszyscy znamy i kochamy. Według Vuittona stosowanie włókna węglowego sprawia, że ​​bagaż, taki jak samochód, ultra lekki, ale bardzo trwały.

Połączenie jest inteligentne; Kupujący na rynku Sześciocyfrowy samochód sportowy, który decyduje się wydać pieniądze na coś, co jest wielkim oświadczeniem, jak pierwsza w swoim rodzaju BMW w plug-in, to klasa konsumentów, która może sobie pozwolić na dostosowany bagaż projektantów Aby dopasować samochód i zdawać sobie sprawę z tego, jak ludzie postrzegają towary luksusowe, aby byli zainteresowani jego zakupem. Nie tylko to, ale prasa otaczająca taką współpracę pozwala obu firmom przedostać się przed publicznością innych, w tym wielu pożądanych potencjalnych klientów poza tymi, którzy mogą sobie pozwolić na najwyższe towary każdej marki.

Bagaż będzie dostępny 1 kwietnia i oczywiście ceny nie są w tej chwili ujawniane. Jeśli chcesz, niezależnie od tego, czy masz odpowiedni samochód, w którym można go zagniewać, będzie dostępny na prośbę w butikach Louis Vuitton w Monachium, Mediolanie, Londynie, Paryżu, Moskwie, Dubaju, Nowym Jorku i Los Angeles. Sprawdź znacznie więcej zdjęć współpracy poniżej.

Leave A Comment