Linea Pelle rozpowszechnia miłość…

Innowacyjny dyrektor Linea Pelle, Andrew Cotton, dużo czasu zajęło się rozprzestrzenianiem się, jak na blogu torebki, a także wszystkich naszych czytelników! Jeszcze znacznie lepiej, po przeczytaniu odpowiedzi Andrew czytając, aby odkryć niesamowitą ofertę w Linea Pelle!

Czy w Walentynkach jest konkretna butelka wina, którą zdecydowanie chciałbyś mieć w menu? Nie mogę się pomylić z vintage Dom… jednak bardzo, bardzo, wyjątkowo suchy belvedere Martini działa równie pięknie, aby ustawić nastrój!

Ponieważ masz możliwość dużo podróży, jeśli możesz wybrać jakieś miasto na świecie, w którym mieście spędziłbyś Walentynki? Paryż – jedno z najpiękniejszych miast na świecie! Urocze pod każdym względem… Merci!

Jakie masz plany na Walentynki w tym roku? Niezdecydowany, jednak pozwólcie, że gwarantuję ci, że chcę szerzyć miłość !!

Jaki jest najlepszy prezent Pelle na Walentynki? Czemu? Łatwo! Bowler Dylan lub dowolny rodzaj Dylana w naszym cudownym wiśniowym czerwonym, specjalnym na VDAY -pojemny, umyty i elastyczna włoska skóra -czego więcej może chcieć kobieta?! (Z wyjątkiem być może prawdziwego internetowego włoskiego, aby przynieść jej!)

Pelle torebki z linii są wspaniałe. Mam jeden z moich, tak samo jak mi się podoba. To, co bardziej lubię, to chwytając zabójcę designerskiego torby… w sprzedaży! Od teraz z 7 lutego o 23:59 PST, weź 60% zniżki na wszystkie style Dylan Croco! To prawda 60% zniżki! Wszystko, co wymagasz, to przejść do kodu: Coolcroc podczas kasy. Kliknij tutaj, aby zobaczyć, co możesz dodać do swojej kolekcji!

Leave A Comment