Michael Kors Tonne Hobo

Czy to możliwe, że nie zapewnimy Michaelowi Korsowi, gdy dotyczy torebek? Wierzę, że to może być. Lub być może problem, że jego marka nie podkreśla jej wystarczającej – nie jestem dokładnie pewien, na czym polega problem, jednak marka nie „złapała” jako główna potęga w torebkach, jak można się spodziewać, gdy pomyślisz o Znaczący monetarny i reklamowy ramię, które ma za nią marka.

Mówię co tydzień o księżniczce Michaela Korsa w moim podsumowaniu wybiegu, jednak o wiele bardziej niezwykłe, że siadamy, a także rozmawiamy o jednym z jego stylów torebek w główny sposób Ogromna linia toreb każdego sezonu. Wygląda uroczego, a także dość wyceniony Michael Kors Tonne Hobo, powinniśmy to robić znacznie częściej.

Z jakiegoś powodu to mnie oszukałem, wierzyłem, że to przez chwilę torba Jimmy Choo – wiesz, torba Jimmy Choo z tyłu, gdy ich torby nie były pokryte jakąś kombinacją frędzl . Moja krótkotrwała rozkosz z rozsądnie wyglądającej torby Choo została przerzucona, jednak zastąpiono ją znaczącym szczęściem, że projektant był naprawdę Kors. W końcu jego torebki są praktycznie znacznie tańsze.

To konkretne hobo jest jeszcze mniej kosztowne, niż bym się domyślał. Za sprzedaż detaliczną mniej niż 800 USD otrzymujesz kremowe, miękkie hobo, które jest wyjątkowo stylowe, a także czyste, a jednocześnie jest całkowicie funkcjonalne. Dostajesz również kilka najlepszych silnych sprzętów w firmie (tak naprawdę tutaj Kors świeci przez ostatnie kilka sezonów), zadzwoniły w prawdziwym Pythonie, a także opracowując umowę z tym, że w jakiś sposób jest zarówno minimalistyczna, jak i minimalistyczna równie kompleksowe w tym samym czasie. Ukończony produkt przypomina niespodziewaną weekendową wycieczkę do Palm Beach, jednak będzie ci dobrze służyć w całym mieście, w które mogę uwierzyć. Kup z Saks za 795 USD.

Leave A Comment