Dior wprowadza swoją kolekcję kapsułek Dior Gold Summertime

w Dior, przejście od wybitnego dyrektora kreatywnego Raf Simons na Marię Grazię Chiuri, była wyraźna. Rzeczy zmieniły się, gdy Chiuri został wprowadzony, przynosząc ze sobą wersję kobiecości, a także romantyzm, który był znacznie inny niż ultra-feminina jej poprzednika, a także futurystyczna moda uchwytu. Ponieważ jej wizyta w Dior, Chiuri wprowadziła mnóstwo uroczych hitów torebki, w tym nowe wydania, takie jak książka, a także Dior Caro oprócz hitu tradycyjnej torby siodłowej Dior.

W rzeczywistości z lat, ponieważ Chiuri dołączył do zespołu w Dior, sama marka, choć znacznie bardziej jej akcesoria, była znacznie bardziej poszukiwana niż kiedykolwiek wcześniej. Kiedy dotyczy toreb marki, Chiuri jest odpowiedzialny za utworzenie trafienia w torebkę po trafieniu torebki. Teraz, w letnim 2021 r. Projektant ponownie zinterpretował kilka najważniejszych korpusów IT Diora w ramach kolekcji Dior Gold Capsule, która właśnie wprowadziła się na Dior.com, a także w sklepach z markami w całym kraju.

Ikony domu, takie jak Woman Dior, Dior Caro, Dior Bobby, a także książka, dostarczają się z oszałamiającymi, delikatnymi akcentami złota. Najbardziej urzekające elementy działają drobno haftowane metaliczne nici w odcieniach złota, pastelowego różu i niemowlęcia. Haftowane elementy są odą do kunsztu, a także wiedzę o Atelierach Diora. Zatrudnione w celu wzmocnienia wielu znanych sylwetek domu, złote prezenty, a także ucieleśnia odważność Diora, a także kreatywność. Większy wybór akcesoriów, butów, a także eterycznego RTW uzupełnia tę snów, a także najwyższe odzwierciedlenie prostego i łatwego, a także bezdrożnego stylu Diora, wszyscy pragniemy. Znajdź kolekcję teraz przez Dior.

Leave A Comment