Brand, aby wiedzieć: torebki Lacontrie

Zawsze staramy się uważać na nadchodzące marki, szczególnie te, które są niezależne i zwracamy uwagę na produkcję ich torebek, więc cieszymy się francuską Na chwilę oznacz Lacontrie. Marka, kierowana przez projektanta Edwiny de Charette de la Contrie, ma otwarte warsztaty w pierwszej paryskiej Arrondissement, w której niewielka linia prostych, funkcjonalnych toreb jest wytwarzana, a kupujący mogą zatrzymać się, aby obserwować ten proces. Co może być o wiele bardziej eleganckie?

Wersja marki Rohan Saddle Torb została niedawno odebrana w Bergdorf Goodman w Nowym Jorku, i chociaż początkowo była dostępna tylko w sklepie, na szczęście skakała na BG.com. Torby są podstawowe i nieco rustykalne, z kontrastowym sznurkiem rozsianym po krawędzie. Torba występuje w dwóch rozmiarach i garści neutralnych kolorów, a wszystkie z nich będą cięć poniżej 1000 USD. Jest to rodzaj torby, która jest zarówno dyskretna, jak i estetyczna; Twoi kumple zapytają cię, skąd go masz, a co może być lepszą akcją niż: „Och, to od tego małego francuskiego projektanta?”

Możesz robić zakupy obu rozmiarów we wszystkich dostępnych kolorach za pomocą Bergdorf Goodman lub sprawdzić kilka naszych ulubionych kombinacji poniżej.

Lacontrie Rohan Medium Crossbody
925 USD za pośrednictwem Bergdorf Goodman

Lacontrie Rohan Mała torba
895 USD za pośrednictwem Bergdorf Goodman

Lacontrie Rohan Mała torba
895 USD za pośrednictwem Bergdorf Goodman

Leave A Comment