Kate Spade ma nowatorski pomysł na sprzęgła

, pomysł może być dosłownie nowatorski, ale niektórzy twierdzą, że nie jest to w przenośni nowators – dojdziemy do tego za chwilę. Wiem tylko, że szprychy Kate Spade Book of the Month bardzo mocno przemawiają do książki Nerd mieszkającej tuż pod moją powierzchnią.

Zawsze byłem czytelnikiem. Robiłem forty z poduszek na kanapie w salonie moich rodziców i czytałem z latarką, kiedy byłem w szkole podstawowej, a praktyka nigdy tak naprawdę nie została zmniejszona, mimo że moje dni budowania fortu prawdopodobnie się skończyły. Zrobiłem tak wiele porównawczych klas litej na studiach, że w niektórych przypadkach w jednym semestrze przypisałem odczyt od 18 do 20 powieści, i zanim ukończyłem szkołę, miałem tak liczne raporty kredytowe wypadek. Aby zobaczyć dwie z moich największych miłości, torebek i książek, spotyka się w tak idealny sposób praktycznie przynosi łzę temu starej blogerowi.

Niedawno postanowiłem dołączyć do Megs i Vlad w Nowym Jorku tej wiosny, a to sugeruje, że prawdopodobnie nie będę mógł kontynuować przeprowadzki z domu do domu z licznymi i różnorodnymi regałami, tak jak to zrobiłem, ponieważ college. Poważnie zastanawiam się nad zakupem Kindle, ale jest coś pięknego w rzeczywistej, fizycznej książce, którą te sprzęgła doskonale wychwytują.

Jedynym problemem (lub problemem, jaki niektórzy ludzie mają), wydaje się, że Kate Spade nie jest pierwszą firmą, która wykonała sprzęgło inspirowane książką. Indie projektantka Olympia Le-Tan wyszła ze sprzęgłem książki, zanim Kate Spade zrobił to, a można znaleźć dowolną liczbę kobiet z podobnymi pomysłami sprzedającymi ich towary na Etsy.

Sprzęgła Le-Tana mają dla mnie zupełnie inny charakter niż mak, jasne torebki Spade, i jako takie trudno mi troszczyć się o to, że marka prawdopodobnie podniósł inspirację innej osoby (a ponadto nie ma oznak, że Le-Tan z pewnością był tym pierwsza osoba, która ma ten pomysł). Parafrazując Coco Chanel, ci, którzy myślą, że nie zainspirowały ich nikt nie powinien mieć zbyt długich wspomnień. Kup za pośrednictwem Kate Spade za 325 USD za sztukę.

Leave A Comment