Te torby z pewnością przyciągną twoją uwagę

, gdybym ocenił moją garderobę, sądzę, że 75% z nich zostało zakupionych na podstawie komfortu. Kiedy mówię komfort, mam na myśli legginsy, duże swetry i naprawdę leniwe dni – może nawet oznaczać uggs. Zanim oceniasz mnie zbyt mocno, to nie tak, że wędruję ulicami piżamą lub czymkolwiek (chociaż jeśli pojawi się trend piżamy, chcę). Jestem po prostu kimś, kto mocno czuje, że trend sportowy był spełnieniem marzeń… nigdy nie musisz zakładać prawdziwych spodni? Zarejestruj mnie, jestem legginsami zespołu na całe życie. Więc jaka jest moja sztuczna łaska w moich leniwych dniach? Odgadłeś, gwiezdna torba. Żałuję, że nie byłem kimś, kto lubił się przebierać na każdą okazję i ładnie się ubrał nawet w przebiegu w sklepie spożywczym i bez względu na to, ile podziwiam tych ludzi, to po prostu nie ja.

Uważam, że torba oświadczenia jest moją tajną bronią, gdy pojawia się razem. To uspokajające jest wiedzieć, że nawet jeśli jestem w legginsach i zwykłej koszulce, moja torba może ukryć fakt, że mam leniwy dzień i sprawić, że mój strój wyglądał na podwyższony. Jeśli zdecyduję się nosić podstawowy, ale wygodny strój, zawsze przekażę neutralne torby w mojej szafie i zamiast tego biorę torbę. Zwykle uświadamia to ludziom zauważanie, że noszę legginsy jako spodnie. Uwielbiam to, jak czuję się wyjątkowy i oszałamiający z torbą z oświadczeniem, żaden inny wysiłek nie jest konieczny. W pewnym sensie wolę pozwolić, aby moja torba była gwiazdą mojego wyglądu, ponieważ jako zapalona miłośnik torby, moja torba będzie centralnym punktem mojego wyglądu. Podczas gdy wspaniały projekt może uczynić komplementy, nic nie sprawia, że ​​czuję się wyjątkowo jak zabawna torba. Właściwie myślę, że torby stwierdzenia wyglądają lepiej z neutralnym strojem, ale to, czy jest to mała czarna sukienka, czy twoje legginsy Lululemon, należy zdecydować.

Torba instruktażowa może pojawić się w wielu różnych formach. Termin „torba instruktażowa” nie ogranicza się do jednego konkretnego stylu lub projektu, ale składa się z wielu różnych szczegółów. To, co jedna osoba uważa, że ​​torba z oświadczenia może nie tłumaczyć dla kogoś innego – tak naprawdę zależy od gustu osoby i osobistego stylu. Jasne kolory, funky kształty, charakterystyczne logo, ozdobne koraliki, niesamowite nadruki i aplikacje można uznać za worki instruktażowe. Myślę, że ważne jest, aby zauważyć, że torba instruktażowa musi pomieścić linię tandetnych i klasycznych, a to może być trudna równowaga. Nawet jeśli kołyszę torbę, chcę pozostać gustownym, i zwykle moja zasada jest taka, że ​​jeśli nigdy nie może przejść jako neutralna, jest to torba na wyciąg w sposób. Wszyscy mamy różne progi dotyczące tego, co uważamy za neutralne, co kocham w modzie.

Wybrałem niektóre z moich ulubionych worków. Jaka jest twoja torba na oświadczenie? Chcę to zobaczyć!

Oryginalna ilustracja Kat J. Weiss

Trener Parker z Allover Tea Rose Stones (450 USD)

Cult Gaia EOS Bag (348 USD)

Salvatore Ferragamo Vara Rainbow Crossbody (1650 USD)

Aranaz Cherine Raffia TOP TORB (365 USD)

Gucci Sylvie Bee Star Mini Bag (2600 USD)

Torba na ramię trenera Parkera (495 USD)

LOEWE Flamenco Knot Grid Bag (2350 USD)

Valentino Garavani Rockstud Americana skórzana torba (2175 USD)

Torba na wynos Pop & Suki (295 USD)

Leave A Comment