Tory Burch Rattan Hold

Cóż, teraz nie jest to fascynujące sprzęgło. Od czasu do czasu odkrywam się na torebce z tak wielu sprzecznych powodów. Czy ktoś inny robi to samo?

W tym rozwoju Tory Burch jest coś poza sprzęgłem, ale jest też coś, co krzyczy „nie ma mowy” naraz. “Jak to możliwe?” ty pytasz. Pozwól mi pomalować obraz… słowami.

Tory Burch Rattan Hold jest urocze, ale konkretne elementy trzymania po prostu nie wydają się dobrze ze sobą współpracować. Pozwól mi być szczerze. Moją wyjątkową pierwszą reakcją było to, że ten wstrzymanie będzie najlepsze zarówno na wiosnę, jak i letnie miesiące. Również tak. Ale naprawdę martwię się o to, co trochę ubranie, a także łza, z tkanym rattanem. Ostatnią rzeczą, jaką chcę, jest zdobycie odłamka z torebki. Dokładnie jak okropne. Na szczęście kazatkowane skórzane opaski może uratować rękę przed dowolnymi przyszłymi odłamkami. Ta skóra jest dostępna zarówno w złoto lub srebrze, jak i dla mnie, złoto jest o wiele bardziej opcją hałasu, biorąc pod uwagę, że srebro wydaje się zderzać. Podsumowując, nie jest to dla mnie przywiązanie, ale nie lubię tego. Co myślisz? Zdobądź Shopbop za 275 USD.

Leave A Comment