Zestaw kosztów Hermes 2014 na następny tydzień

Styczeń to trudny miesiąc. Jest zimno, jest ciemno, masz całą rozczarowanie po wakacji. Jeśli jesteś wysokiej klasy konsumentem, musisz również zaoferować prawdę, że wiele marek wykorzystuje porażkę po wakacji, aby poślizgnąć się w nieco rocznym podwyższeniu kosztów. Według Instant Future Hermes jest zwiększeniem kosztów, o które należy martwić, zgodnie z zakupem Mizhattan.

Mizhattan jest zrozumiały z tego, że otrzymuje tego rodzaju podstępne informacje na temat wzrostu kosztów, sprzedaży próbek, a także innych machinacji detalicznych Hush-Hush Manhattan, a także jej źródła sugerują, że od końca przyszłego tygodnia klienci Hermes mogą spodziewać się, że koszty w sklepie podniosą się w dowolnym miejscu 6% do 10%, w zależności od kategorii produktu. Jej źródło wskazuje, że torebki będą miały największy wpływ wyższe ceny, a także bierzemy, że akcesoria i produkty skórzane będą lepsze do 10% końca spektrum doładowania.

Pełne przejście na nowe poziomy kosztów musi być całkowite do końca miesiąca, więc jeśli masz na myśli zakup, możesz chcieć go zabrać do regionalnego sklepu Hermesa po pracy. 10% wzrost kosztów wskazywałby na dodatkowe 1000 USD na koszty identyfikujące skórzane skórzane na poziomie podstawowym, a także 3800 dodatkowych dolarów w torbie krokodyli, którą Hermes ma obecnie dostępny na swojej stronie internetowej.

Hermes jest oczywiście na wielkim poziomie wysokiej klasy rynku torebek; Ich klienci nie są świadomi cen na początek, a także dla wielu, ekstremalne kwoty dolara są ogromną częścią wyłączności firmy. 10% to dość duża winda, jednak jeśli jesteś firmą, która odbywa się w zakresie zwrotu z torebkami o wartości 10 000 USD, zmieniając koszt do 11 000 USD, najprawdopodobniej nie zrobi tego ogromnej różnicy dla tych, którzy je dostaną. Prawdopodobnie jest gdzieś dostępny punkt zwrotny kosztów, jednak byłbym zszokowany, gdyby to jest.

Leave A Comment