Parri’s Florence: High-end włoskie produkty skórzane wykonane do perfekcji

Florence: stolica Toskanii, inspirujące miejsce do podróży, a także marzenie każdego miłośnika torebek. Dom do kilku największych arcydzieł na świecie, to historyczne miasto ma zasłużoną wiarygodność sztuki, kunsztu, a także styl niezrównany przez wiele innych.

Wymagasz tylko, aby spędzić dzień na sprawdzeniu tej średniowiecznej metropolii, aby zobaczyć kilka niesamowitych dzieł architektonicznych i dekoracyjnych na świecie, z których wszystkie służą nam o tym, jak my, jako ludzie, mamy wyraźną zdolność do kształtowania naszego świat w metodzie, która odpowiada naszym ciągle zmieniającym się potrzebom, a także pragnieniu. Podobnie, zanim kiedykolwiek wkraczając stopę do dowolnego rodzaju muzeum, widzimy dokładnie, jak każdy starannie umieszczony kamień pokazuje nam, wyższe punkty innowacji ludzkich, a jednocześnie popychając nas do ustalenia głębszego zrozumienia naszego własnego zrozumienia naszego własnego Innowacyjne możliwości.

Niezależnie od tego, czy jest to Duomo, posąg Dawida, czy katedra Santa Maria, każda struktura opowiada historię „przebudzenia”.-Odrębny okres naznaczony przez fantastyczne zmiany społeczno-kulturowe, polityczne, a także filozoficzne zmiany. Każdy wielki rozwój Florencji przetrwał próbę czasu, a także nadal staje w miejscu, pomimo niezliczonych lat ciągłej transformacji. Jednak żaden nie wydaje się być znacznie bardziej nieustępliwy niż znakomity Ponte Vecchio.

Datując się już w XX wieku, ta historyczna struktura służyła jako główna lokalizacja zebrania dla sprzedawców ze starego świata, a także współczesnych mistrzów rzemieślników. Przetrwał ogromne powodzie, pożary, a także niszczycielskie wojny światowe, co czyni ją prawdziwą mekką dla rzemieślników, a także projektantów wszelkiego rodzaju.

Jeden szybki spacer po platformie zapewnia szereg ciepłych witryn sklepowych, a także błyszczące mody biżuterii, które zahipnotyzują masy, ale zaledwie kilka metrów od całego oszałamiającego bogactwa jest to, co uważam za prawdziwy ukryty klejnot Florencji – Parri. O wiele bardziej skromny sklep z ekranem okiennym produktów skórzanych tak spektakularnych, że z pewnością zatrzyma każdy rodzaj entuzjastów torebki martwych na ich torach.

Marka została założona przez Giordano Parri w 1954 roku, a także nazywane tworzeniem produktów skórzanych, które są „idealną mieszanką jakości, wyjątkowości, a także doskonałości”; Silne, ale prawdą proklamacje, które udało mi się zweryfikować po moim pierwszym doświadczeniu w tym osobliwym sklepie na początku 2019 roku stylu florenckiego i elegancji. Po zaledwie kilku chwilach pęknięcia odkryłem, że zostałem wybity z tylnych drzwi, a także w ukrytym salonie na górze przez równie stylistycznego sklepikarza.

Nie mogę powiedzieć, jaka była moja natychmiastowa reakcja, kiedy pojawiłem się na górze. Rozumiem tylko, że byłem przytłoczony całkowitym doświadczeniem sensorycznym, które miałem: widok wielu współczesnych stylów, które oddali hołd wybitnym „torebkom”; Wyczucie ich teksturowanych egzotycznych skór kontrastowanych przez gładki mahoniowy półek, na których spoczywali. Zapach dostarczany mi gorącej kawy. Hałas rytmicznych modyfikacji tonów podsłuchał podczas krótkiej wymiany mojego męża, a także sklepikarza w swoim ojczystym języku. (Lubię sobie wyobrazić, powiedział: „Daj mojej drogiej królowej cokolwiek chce!”, Jednak mogę się mylić…), a także wreszcie poczucie, że jestem otoczony prawdziwym luksusem. Nie ma charakterystycznego luksusu luksusu, jakkolwiek wysokiej jakości w odniesieniu do jakości. Bogactwo, które pochodzi tylko od czasu spędzonego na doskonaleniu najmniejszych szczegółów. Rozważano każdy kąt, każdy ścieg został uwzględniony.

Ta mała regionalna marka sprawiła, że ​​zrozumiałem, o co chodzi w kulturze torebek. Dokładnie innowacyjny proces Parri, który pomija, zabrał mnie od prostego docierania, a także przekształcił mnie w pełnoprawne miłośnice. W związku z tym spędziłem coś, co wydawało mi się wybierając mój wyjątkowo pierwszy kawałek kolekcji. Zbadałem kolory, przeanalizowałem wagę, a także przeglądałem różnych struktur, dopóki nie wyprodukowałem idealnej torebki. Wspaniały mroczny turkusowy nosi wszystkie mocowania: trwałe egzotyczne skórę, dynamiczny barwnik, a także srebrny sprzęt.

Podobnie jak znacznie bardziej znane dzieła renesansu, które podziwiałem tego dnia, niestandardowe elementy Parri mogą mówić, a także do mnie, powiedzieli: „Będziemy przetrwać czas. Jesteśmy tutaj, aby zostać. ”

Oczywiście wszystko o tak wysokiej jakości nie przychodzi bez żadnej ceny; Sprawdź nasz przewodnik po ogólnoświatowych podatkach VAT, aby odkryć dokładnie, jak najlepiej zaoszczędzić na tych eleganckich wyrobach skórzanych.

Leave A Comment