Zbliża się czas na wybranie wakacyjnego sprzęgła…

Wczoraj poszedłem do centrum handlowego, a Macy’s pokryty w dekoracjach świątecznych. Sephora była gorączkowa, łącząc również swoje świąteczne ekrany, a także reszta centrum handlowego nie może być daleko w tyle. Nie rozumiem, kiedy sezon wakacyjny oficjalnie zaczyna się w twojej głowie, jednak jeszcze nie jestem tam.

Jest jednak listopad, co oznacza, że ​​święta rozpoczną się przed końcem miesiąca, a także w Nowym Roku, więc nadszedł czas, aby zacząć wierzyć o to, co Clutch będzie z tobą, gdy zamykasz 2010 rok . Dla naszej pierwszej rekomendacji sezonu chcielibyśmy zaoferować Kate Spade Candy Darling Emanuelle Silk Clutch

Urok tego sprzęgła powinien być całkiem wyraźny. Kolor całkowicie pasuje do uprzywilejowanych odcieni wakacji, jest to niewielki, a także czysty, a także może być twoim świątecznym sprzęgłem przez wiele lat, aby znaleźć, o ile nie rozlejesz na niego żadnego rodzaju aresztu . Podobnie jak w naprawdę, ajerkoniak jest obrzydliwy, nie powinieneś go pić. Chyba że jest wzbogacony, a potem pij moje błogosławieństwa. Kup z Bloomingdale’s za 345 USD.

Leave A Comment