Press: Kelly Girls

Podczas gdy nasza strona brzmi: „Zachęcona obsesja na punkcie obsesji”, jest o wiele więcej dla ludzi bloga i forum torebki. Portse Forum, które mogą pochwalić się ponad 68 000 zarejestrowanych członków, jest jedną z najszybciej rozwijających się i wielu aktywnych społeczności w Internecie. Na ogromnym forum znajdują się podprzewaniami na podfurumach członków. Członkowie ci zgromadzili się ze względu na swoją pasję do torebek, ale ostatecznie powstały znacznie więcej. Wiele spotkało się z innymi i zostali świetnymi przyjaciółmi, podczas gdy grupy członków lubią spotykać się, aby robić zakupy i jeść. Zeszła do wiosny grupa członków Hermesa właśnie to zrobiła, co skutkuje niesamowitym weekendem i filmem w „New York Times”. Christine Muhlke z The New York Times spotkała się z kobietami Hermes, aby zobaczyć trochę w ich świecie. Wczoraj w sekcji NYT w specjalnym stylu był kuszącym postem na temat niektórych kobiet stojących za grupą Hermes. Zabawne przeczytaj o naszym niesamowitym forum Hermes, sprawdź post w NYT!

Specjalne podziękowania dla wszystkich kobiet, które uczestniczyły i Christine za to, że zaprezentowali niesamowitych członków naszego forum!

To niesamowite, że dziewczyny, które możesz spotkać w Internecie. Jest to demokracja, która łączy kolekcjonerów, fetyszyk i codziennych miłośników z całego świata, aby podzielić się swoją wiedzą o, powiedzmy, Meerkats lub Churchill. Teraz nawet miłośnicy świata wiele kosztownych torebek.

Purseblog.com to dwuletnia strona, której 58 000 członków forum rozmawia o Marce, Louis, Jimmy i in. Witryna jest dużym elitarnym forum, oczywiście, Hermã¨s, w którym kobiety z uchwytami takimi jak H_Addict i Birkiness publikują swoje najbardziej obecne zakupy, rappodują nad snami i podejmują wiele szczegółów na temat skóry i sprzętu, jak można by pomyślał, że tak było Witryna Dungeons & Dragons.

Przeczytaj resztę postu po skoku!

„Cyklamen występuje tylko w Epsom i Chévre”, czyta normalny post, „i nie ma chévre evelynes”.

Społeczność ma również komponent w czasie rzeczywistym, taki jak New Yorkers, którzy w każdy piątek uderzył w sklepie Madison Avenue; Grupa, która wyjechała do Las Vegas, jadając w restauracjach takich jak Olive Garden, aby zaoszczędzić pieniądze na ich wyższy wspólny cel; i azjatycki kontyngent, który spotkał się w Singapurze.

Podczas wczesnego wiosennego weekendu prawie 30 wiernych zbiegło się na Manhattanie, aby postawić twarz Awatarowi. Ale najpierw robią zakupy „” niektórzy członkowie uznali się od swoich torebek. („Wiedziałem, że to była twoja Lindy!”) Dziwnie blond południowcy utknęli razem, podobnie jak kobiety w kolorze czarnym, podczas gdy miejscowi nie mogli pomóc obnosić się z relacjami z S.A. lub asystentami sprzedaży, prawdziwymi kluczykami do Królestwo. (Stały bywalcy na forum byli skarcili przez ich S.

Po przeszukaniu sklepu SoCal i Traced odroczyli do La Goulue w poszukiwaniu szampana. (Z zawstydzenia wszystkie wywiady, z którymi przeprowadzono wywiady, poprosiły o użycie tylko ich nazw ekranu).

„Spotkaliśmy się w pokoju Chloã ©”, powiedział SoCal, atrakcyjna 30-letnia brunetka w dżinsach, obcasach, dopasowanej kurtce i bransoletce krokodyli de Chien „lub C.D.C., jak to się odnoszą. Traceyd, nienagannie utrzymywany Boho z Upper East Side z smakiem biżuterii etnicznej, napisał: „Czy powinienem dać mojemu 16-latkowi niełuskaj?”

Podobnie jak inni na forum, Traceyd wymienił Hermã¨s, sprzedając swoje ponad 50 torbów „it”, aby skupić się na Birkins, które zaczynają się od 7 000 $: „Myślałem, że gdybym miał Birkina, to wszystko, czego potrzebowałem. Ale tak nie było. ”Ma teraz trzy Birkins, a także osiem innych stylów. Ale, dodała, Hermã¨s uczyniła ją bardziej selektywną: „Dostałem mniej bzdur w innych obszarach mojego życia”.

Chociaż nigdy nie poznali F2F, wiele wiedzieli o sobie, zachęcani przez wątki takie jak „Czy kiedykolwiek nie tęsknisz za niczym innym?”

„Ludzie na blogu uważają, że dziewczyny Hermã¨s są najbardziej snobistyczne” – powiedział Socal. I choć przyznała, że ​​grupa demograficzna Hermã¨s jest starsza i znacznie bardziej wykształcona, zapewniła, że ​​nie są one „dziewczynami finansowymi”, po prostu potężnymi kobietami, które mają fetysz.

Zapytałem SoCal, co ona robi. „Jestem profesorem psychologii” – powiedziała ze śmiechem.

A Traceyd jest odnoszącym sukcesy scenarzystą. Dołączył do nich anestezjolog, chirurg, farmaceuta, prawnik, konsultant ds. Zarządzania ryzykiem korporacyjnym, inny psycholog i projektant z Australii następnego wieczoru, w mieście Upper East Side. Nie wszyscy były owinięte szalikami i biodrami emaliowanymi; Jeden nosił poty. W rzeczywistości, im więcej rozmawiali, tym bardziej stało się jasne, że byli kolekcjonerami, a nie Shopaholics „” zupełnie kolejną króliczą dziurę.

„To 28 w Noisette!” Powiedział jeden, sprawdzając Kelly z drugiej strony pokoju.

„To Havane, nie czarna!”, Powiedziała inna, pokazując swoje C.D.C. „Pasuje do mojego Ebã¨ne Massai!”

Ale wkrótce ich rozmowy polegały na pracy, rodzicielstwie, hobby, wojnie.

„To poza torbami”, powiedział Shopmom411, berkeleyite, którego artykuły to GJeden wraz z cytatem Epictetus „Po pierwsze, kim jesteś; A potem odpowiednio się zdobią. ”Dodała:„ Ta grupa otworzyła mój świat w sposób, w jaki nic innego nigdy nie miało ”.

Ktoś krzyknął: „Heather ma rozwód. Jaki szalik musi ją zdobyć? ”

W przypadku tego siostry, które planuje pielgrzymkę do Paryża w 2008 roku, ich torebki przekraczają status. „To sposób na życie” – wyjaśniła Ninja Sue, która tego dnia dostała swoją 12. torbę.

ShopMom411 powiedział: „Widzieliśmy wszystkie te kobiety z Birkins na Madison i nie sądzę, aby ktokolwiek z nich docenił to, co mają”. Gang zacisnął się z niedowierzaniem. „Niektórzy z nas mają o wiele więcej toreb niż naprawdę zamożni ludzie” – powiedziała. „Jesteśmy po prostu przeciętnymi kobietami z pasją”.

Artykuł za pomocą New York Times

Leave A Comment