Celine Tribute to Charley Harper wycięty noszenie

Mam członka rodziny, który używa tylko toreb Celine. Bez żartów. Jednak ledwo wyobrażam sobie, że jest skłaniającym ten hołd Celine dla Charleya Harpera, który wyciął ramię. Jest tak różny niż wiele toreb Celine: dobra skóra, która nie jest tak dobrze miękka, pudełkowa, przysiad.

Podoba mi się to, jednak zawsze jestem wciągany w urocze rzeczy- nikt nie może stwierdzić, że ten kawałek ptaka z przodu nie jest słodki. Jednak nigdy nie nosiłbym tego. Jednak nie ma odrzucania jego bystrości. Uważam, że to świetne zadanie jako hołd dla zmarłego modernistycznego artystki Charleya Harpera, choć, gdyby to było tak samo jak ja, chciałbym zobaczyć coś mniejszego z przodu, a także zintegrowane z uroczą podszewką, która zawierała jego wydruki. Niemniej jednak ptak zajmuje się stylem artysty do T.

To powiedziawszy, jestem wielkim fanem pasków łańcucha żywicy zamiast metalowych pasków łańcuchowych (nie robi się chłodno jak metal!), Szczególnie masywnych czarnych. Na szczęście jest to zdejmowane, ponieważ ta torba wyglądałaby o wiele ładniej, a także mniej przytłoczona szczegółami, jako noszenie zamiast Tote-With-Long-Strap. Kup z Bloomingdales w sprzedaży za 1085 USD.

Leave A Comment